Nízka cena, profesionalita, operatívnosť |123ubytovanie
3604 ubytovaní
Ponúkam
Ubytovanie
Rozbaliť vyhľadávací box

Referencie - ohlasy ubytovateľov (str. 1/10)

Ubytovatelia najviac oceňujú našu profesionalitu a operatívnosť, našu nízku cenu, počet rezervácií.

Privát GOLDEN SUNSme s vami velmi spokojni a tesime sa na dalsiu spolupracu.
Skacanova Veronika - Golden Sun
Privát GOLDEN SUNDobry vecer Mame aj nadalej zaujem s vami o spolupracu preto ze to bolo tento rok super. Sme velmi spokojni, sme u vas len jeden rok ale uplne super. Mame od vas aj nasu domenu a aj s tou ste nam super poradili. S pozdravom Skacan Peter & Veronika - Golden Sun
Skačan Peter a Veronika - Privát Golden Sun - Podhájska
Apartmány ANNAPortál 123ubytovanie.sk je môj najúspešnejší spomedzi viacerých, ktoré využívam. Využívam ho viacero rokov a budem veľmi rada ak to vydrží aj do budúcna. S pozdravom, Anna
Apartmány Anna - Stará Lesná
Privát ŠAVELOVÁSamozrejme, ze mame zaujem i nadalej spolupracovat s Vasim portalom, s ktorym mame uz roky tie najlepsie skusenosti. S pozdravom Šavelová Marta
Marta Šavelová - Privát ŠAVELOVÁ - Vysoké Tatry - Stará Lesná
Apartmán MIŠÚTY 586Dobrý deň,s Vašimi službami som maximálne spokojný,a chcel by som Vaše služby využivať aj v buducnosti. S pozravom Igor Filadelfi
Apartmán MIŠÚTY - Nízke Tatry - Donovaly
Drevenica FRANZ & Drevenica JANADobry den, S prezentaciou na Vasej webovej stranke som nadmieru spokojna:-) Dakujem, ze ste:-) :-) :-) S uctou Zatkova Jana - Vasa spokojna klientka:-)
Drevenica FRANZ - Nízke Tatry - Liptov - Liptovská Štiavnica
Apartmán IRMIUž viac rokov som Vašim veľmi spokojným zákaznikom, a dúfam aj v nasledujúcom roku to tak bude.
Mgr. Irma Krascsenicsová - Apartmán IRMI - Veľký Meder
Apartmán KATARÍNAS prezentáciou na Vašej stránke som veľmi spokojná a preto opäť obnovujem prezentáciu.
Apartmán Katarína, Važec
Chata PRI POTOKUSo službami vašej stránky sme spokojný a o predlženie máme záujem kvôli dobrej odozve hosti.
Chata PRI POTOKU - Vysoké Tatry - Ždiar
Apartmány BOŽÍKOVÁDobrý deň! Som spokojná s Vami poskytovanými službami.. Určite budem chcieť aj nadaľej vvužívať Vaše služby. A chcem byť na stránke Top. S pozdravom Zuzana Božíková
Zuzana Božíková - Apartmány BOŽÍKOVÁ - Veľký Meder
Apartmány RIVIÉRA** S vašim portálom 1-2-3-ubytovanie.sk, ako aj s vašimi službami sme maximálne spokojný.Sme dlhoročný klienti, a cez Vašu stránku nám chodí do našich Apartmánov Riviéra** veľa Slovenských aj zahraničných hostí.Vidíme aj konečný efekt zaplatených peňazí za reklamu na Vašom portáli, naozaj to stojí za to.Veľmi kladne hodnotíme aj flexibilný a hlavne priateľský prístup Vašich zamestnancov, ako aj profesionálny prístup majiteľky portálu p.Blanárovej, ku svojim klientom. S radosťou budeme i naďalej prezentovať náš objekt, na Vašich stránkach a doporučovať aj iným hoteliérom na Liptove. Držíme Vám palce a tešíme sa na spoluprácu i v nasledujúcich rokoch.
Ľubomír Šimček s manželkou :) Apartmány RIVIÉRA ** - Nízke Tatry - Liptov - Liptovské Sliače
Apartmán GYŐRIS vašou stránkou som spokojná a od Vás mám najviac hostí. Ďakujem a v budúcnosti aj naďalej sa tešíme na spoluprácu s vami.
Žofia Györiová - Apartmán GYORI - Veľký Meder
Domčeky HOLIDAYDobrý deň, tak po roku ubytovania mozem povedať ze som s vami max. spokojna. a spokojný boli aj moji klienti ktorý si ma nasli prave cez vas portal .... dostali sme aj kladné recenzie tak sa tešíme a ideme s vami ďalej a verím , že ´další rok bude úspešnejší ,tak ako pre nás tak aj pre vás ..Dakujeme aj za stranku od vás a tešíme sa aj na nové bonusy :)
Jana Košová - DOMČEKY HOLIDAY - Liptov - Liptovský Trnovec
Chata EVA NA BEZOVCIDobrý deň, s vašimi službami sme spokojný a preto sme sa rozhodli o predĺženie našej prezentácie na vašej stránke. Dôvodou je viacej ale tie hlavné su: informovanosť klientov, akciové ponuky, ústretovosť a to najdôležitejšie.....v googli ste vždy na prvej stránke.
Eva Bezručková - Chata EVA NA BEZOVCI - Považie - Stará Lehota - Bezovec
Apartmán SANDAHOUSES vasim portalom som velmi spoojna, musim priznat, ze najviac zaujemcov a aj definitivnych objednavok prichadza cez vas, aj ked mam prezentaciu aj na inych portaloch. Takze uz som nejake portaly nerentabilne aj zacala odburavat. Zdravim a prajem pekny den, Jana S.U. Sandahouse Muzla
Jana S.U. - Apartmán SANDAHOUSE - Štúrovo - Mužla
Privát KATKADobrý deň, radi budeme pokračovať v spolupráci s Vašim portálom. Množstvo klientov prichádzajúcich od Vás je adekvátnym dôkazom Vašej dobre odvedenej práce. Ďakujeme :) S pozdravom
Miroslava Značková - Privát KATKA - Slovenský raj - Dobšinská Maša
Apartmán VARGAS Vašimi službami uz viac rokov som spokojna, a preto sa tešim na dalšiu spolupracu. dakujem
Apartmán Varga, Veľký Meder
Apartmán GERHÁTĎakujeme sme veľmi spokojní s vašou stránkou S pozdravom Gerhátoví
Apartmán GERHÁT Veľký Meder
Chata KLAUDIAS Vašimi službami som spokojná, prezentácia je prehľadná, služby výborné.
Dorová Mária - Chata KLAUDIA
Ubytovanie na HradeDobrý deň, so vzájomnou spoluprácou a prezentáciou nášho ubytovania sme spokojní a chceli by sme v spolupráci pokračovať aj v ďalšom roku. Váš ubytovací portál sme si vybrali z viacerých dôvodov. V prvom rade sme hľadali portál,ktorý sa nachádza na prvých miestach vrámci internetových vyhľadávačov a takisto bola pre nás dôležitá kvalita prezentácie a vzájomná komunikácia portálom. Môžeme povedať, že všetky tieto naše podmienky sa splnili. Presvedčili nás o tom aj rezervácie, ktoré sme obdržali z Vášho portálu. Veľmi kladne hodnotíme aj pravidelné mesačné zasielanie štatistík nášho ubytovania. Takisto zasielanie aktualít z Vášho portálu je primerané ( nemáme pocit že by bolo slabé a na druhej strane nám zbytočne nezahlcujete mailovú schránku). Možno jedinou vecou, ktorú by sme Vám mohli poradiť ohľadom skvalitnenie Vašich služieb je lepšia úprava cenníka služieb a to ako z estetického tak z funkčného hľadiska. Ďakujem.
Ing. Václav Vaculčík - Ubytovňa na Hrade
LIPTOVSKÁ DREVENICADobrý deň, mám záujem o prezentáciu na Vašom portály, pretože je výborný.
LIPTOVSKÁ DREVENICA
Chata POD LANOVKOUDobrý deň, s prezentáciou na Vašom portáli chceme pokračovať a rozhodli sme sa prezentáciu na Vašich stránkach predĺžiť, nakoľko sme spokojný so službami, priebežnými štatistikami a informáciami poskytovanými z Vašej strany. Rada sa odvolávam na Váš portál, posúvam link priateľom, záujemcom, potenciálnym klientom - nakoľko nemáme vlastnú webovú stránku. Vyhovuje mi, že si informácie môžem sama editovať a meniť fotky podľa toho ako sa to u nás mení.. Verím v úspešnú spoluprácu aj na ďalší rok !
Chata POD LANOVKOU
Chata BELUŠSKÉ SLATINYsme spokojni, chodi k nam dost vela ludi prave vdaka vasmu portalu.
Ing. Róbert Ďurajka - Chata BELUŠSKÉ SLATINY
Apartmány KATTYSme spokojní s Vašimi službami a preto sme sa rozhodli predĺžiť prezentáciu na Vašej stránke. Nemáme výhrady voči žiadnym Vašim službám takže nič nás nenapadá čoby sme chceli zmeniť. Ďakujeme.
Apartmány KATTY
Penzión POLONINYS Vašimi službami som spokojná. Každý mesiac pravidelne dostávam štatistiky ubytovania, mám možnosť akejkoľvek zmeny, alebo doplnenia v priebehu roka. Moji zákazníci často navštevujú Vaše stránky, a tak nájdu aj mňa.
Penzión POLONINY
Penzión MAJADobrý večer s vašimi službami sme dlhodobo veľmi spokojní preto sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.
Štefan Adamec - Penzión MAJA
Chata STREHOVÁS prezentáciou na www.123ubytovanie.sk sme veľmi spokojní. Je to naša jediná prezentácia. Keďže máme malé ubytovacie zariadenie, chceli sme si vybrať len jeden a kvalitný katalóg, ktorý ponúka ubytovanie na Slovensku. Tento ubytovací portál sme si vybrali na základe odporúčania známych z Liptova, ktorí tu tiež úspešne inzerujú a stále majú hostí práve vďaka objednávkam z tohto portálu. Urobili sme dobre. Aj keď máme malú chatku a ubytujeme len v lete, vďaka objednávkam z 123ubytovanie.sk sme mali celé minulé leto kompletne obsadené, dokonca sme museli aj objednávky odmietať. Je to najlepší ubytovací portál na Slovensku. Zaplatené peniaze sa vrátili ihneď ;-) S radosťou tu budeme inzerovať aj naďalej.
Chatka STREHOVÁ
Penzión ALOJZDobrý deň! S Vaším portálom som spokojný, lebo mám hostí od Vás. Nech sa nám darí spoločne.
Alojz Pilár - Penzión ALOJZ
Apartmán GYŐRIS vašou stránkou som veľmi spokojná,máme veľa záujemcov práve z vášho portálu ,je prehľadná,a zákazník si vie ľahko nájsť vhodné ubytovanie.Preto sa teším na ďalšiu spoluprácu a vám želáme veľa šťastia do ďalšej práce.
Žofie Gyoriová - Apartmán GYORI
Chata LEVOČSKÉ VRCHYVzhľadom na dobré skúsenosti s vami chcem predĺžiť registráciu o ďalšie 3 roky. Ste super. Ďakujem. Anna Králová
Chata Závada - Levočské vrchy
Penzión ALENARozhodla som sa predlzit zmluvu s vasim portalom aj na rok 2013, pretoze som spokojna s jeho urovnou. Je prehladny – paci sa mne aj mojim hostom, ktori ho vyuzili k rezervacii v nasom zariadeni. Prijemne ste ma prekvapili riesenim problemov – boli ste velmi korektni, flexibilni a ustretovi.
Alena Michalovičová, majiteľka penziónu - Penzión ALENA, Bojnice
Penzión MÉRYZatiaľ sme s Vašimi službami veľmi spokojní, máme dosť záujemcov o ubytovanie v našich ubyt. priestoroch práve z Vašej internetovej stránky. Prajeme veľa elánu do ďalšej práce!
Ing. Gustáv Méry - Penzión MÉRY
Chalupa VYHNEDobry den. Rozhodli sme sa pokracovat v spolupraci, lebo sa klienti z vasho portalu hlasia, nieste nenasytny, vterny k nam klientom ste ustretovy, cenove pristupny i pre male zariadenia napr. /11 lozok/ vazite si klientou s ktorymi mate dlhodobu spolupracu, davate dokonca zlavy, co sa dnes nenosi, skor naopak, skratka sme spokojny. Dakujeme za spolupracu,tesime sa na dalsiu.
Korena Mariana, UBYEKOPRO,s.r.o. - Chalupa VYHNE
Apartmány ANNADobrý deň, oznamujem vám, že vzhľadom na dobré skúsenosti s vami chcem predĺžiť registráciu o ďalší rok.
Anna Ferenčíková - Privát ANNA, Stará Lesná
Privát u JARINUDobrý deň prajem. Páči sa mi u Vás možnosť že si sami môžme zmeniť fotky, aktualizovať si profil. Chodia nám mesačné štatistiky prehľadu nášho ubytovania. Najviac záujemcov na naše ubytovanie ktorí sa zaujímajú prostredníctvom internetu je práve cez vaše formuláre 1-2-3. Preto máme záujem na pokračovaní spolupráce.
Slavka Jarinová - Apartmán U JARINU
Apartmán KATARÍNAĎakujem za Váš kladný postoj ku mne ako zákazníkovi. Som veľmi spokojná s Vašimi službami. Stránka je prehľadná a ľahko sa aktualizuje a upravuje čo je pre ubytovateľov veľká výhoda. Som spokojná nielen s rýchlosťou aktualizácii ale aj s kvalitou spracovania. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Kšenzakovičová Jarmila - Apartmán KATARÍNA
Chalupa U MATÚŠAPrezentácia u vás je veľmi prehľadná a tým aj veľmi navštevovaná. Máme skúsenosti aj ako ubytovatelia ale aj ako klienti, minulý rok sme si dovolenku našli práve cez váš portál.Neváhali sme ani chvíľu predlžiť si u vás prezentáciu na ďalšie obdobie, pretože za celú dobu doterajšej spolupráce sa nevyskytli žiadne problémy, dokonca sa nám zdá, že si ubytovanie cez vás hľadajú samí slušní ľudia. Prajeme vám i sebe úspešné pokračovanie spolupráce.
Ranušovci, Chalupa U MATÚŠA
Privát ŠAVELOVÁPrezentovať naše ubytovanie na 1-2-3-ubytovanie.sk bolo skutočne skvelé rozhodnutie, za tie 3 roky ste sa nám skutočne osvedčili najviac. Ďakujem za príjemnú spoluprácu a prajem veľa spokojných ubytovateľov i návštevníkov Vašich stránok :)
Privát ŠAVELOVÁ, Stará Lesná
Chalupa SKLENÉSom veľmi spokojná so spoluprácou s 1-2-3-ubytovaním, ponúkate seriózne služby za veľmi výhodné ceny. Vždy aktuálne sú majitelia informovaní o svojom ubytovacom zariadení. Nenavyšujete cenu spolupráce a preto doporučujem všetkým ubytovateľom. Zdraví Sitárová a hneď uhrádzam sumu za spoluprácu na ďalší rok.
Jana Sitárová, Privát SKLENÉ
Apartmány ENJOY TATRY & REZORTSom s vami veľmi spokojný, toľko peňazí ste mi zarobili že dovidenia, konkrétne v číslach mám prezentáciu (Apartmán Lomnica C12) u Vás 2 mesiace a zarobené za rezervácie 1650 eur, telefonáty mám skoro každý deň, len tak ďalej, mám ináč prezentácie aj inde, ale najväčšia časť objednávok je od Vás, tie ostatné sú zanedbateľné.
Matej Ištván - Apartmán LOMNICA C 12
Chalupa BARDOŇOVODobrý den. S vašim internetovým portálom som velmi spokojný a preto prosím o obnovenie registrácie nášho ubytovacieho zariadenia, na dobu jedného roka. Dakujem za spoluprácu a teším sa na ďalšiu.
Eduard Macskay - Chalupa BARDOŇOVO
Penzión JANASme spokojní s Vaším portálom a službami. Máme dosť hostí od Vás. Určite je načom popracovať aj z Vašej strany, napr. online zmeny, ktoré by sme si mohli robiť sami.
Robert Palenčík, Penzion JANA
Ubytovanie LUKÁŠDobrý deň. S vašimi službami sme nadmieru spokojní a preto s Vami rátame aj do budúcna :) Vďaka Vám sa nám zvýšila návštevnosť ďakujeme za spoluprácu.
Kubala Miroslav - Penzión U LUKÁŠA
UBYTOVANIE PMBDobrý deň, s Vašim portálom som spokojný a ďakujem aj za mesačné štatistiky. S pozdravom Pavel Briatka
Pavel Briatka - Ubytovanie PMB
Privát MICHAELADobry den chcem sa Vám podakovať za profesionalne vedenie stránky a pohotove riešenie aktualizácií.Rada by som spolupracovala s Vašim portálom aj nadalej.S pozdravom Baranová -privát Michaela:)
Jaroslava Baranová, Privát MICHAELA
Apartmán GERHÁTĎakujeme. Sme plne spokojní so stránkou. Gerhátová
p. Gerhátová - Apartmán GERHÁT
Privát ĽUBICADobrý večer, Podľa štatistiky, ktorú si vediem, z Vašej stránky, na ktorej je moje ubytovacie zariadenie prezentované, mám každú sezónu/ letnú i zimnú/ priemerne 3 - 5 ubytovaných skupín + niekoľko rodín, ktoré sa opakovane vracajú, resp. doporučia ubytovanie svojim známim. Vaša prezentácia je prehľadná a i pri pomerne veľkom počte ubytovacích zariadení, je vyhľadávanie pomerne ľahké a jednoduché, pretože vyhľadávanie je podľa krajov, okresov, obcí a lokalít, čo záujemcovi o ubytovanie urýchli výber, pokiaľ hľadá ubytovanie v konkrétnej lokalite pre ktorú je už rozhodnutý. Čo veľmi chválim je Inzercia, čo urýchli záujemcom o ubytovanie si vybrať z priamo ponúkaných zariadení. Ďakujem za spoluprácu. S pozdravom Okoličányová - Privat Ľubica.
Ľubica Okoličányová - Privát ĽUBICA
Privát IVETDobrý deň, tak ako každý rok aj tento sme sa rozhodli pre predĺženie prezentácie na vašom portáli. Každoročne sa najviac hostí objedná cez vašu stránku a preto vám stále dôverujeme. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom
Iveta Paprčiaková - Privát IVET
Privát U MLYNADobrý deň Na základe dobrých skúsenosti s propagáciou na Vaších stránkach samozrejme chcem pokračovať aj v roku 2012- 13. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu. S pozdravom.
Juraj Krakovský - Privát U MLYNA
Apartmán VARGAS Vasou sluzbou som spokojna,cely rok nas prezentujete, mame vela novych zakaznikov a preto som rozhodla aj nadalej s Vami spolupracovat. Prajem uspesnu pracu.
p. Vargaová - Apartmán VARGA
Apartmán SANDAHOUSEMusim poznamenat ze aj ked mame prezentacie aj na inych serveroch, asi najviac klientov mame cez vas, takze samozrejme budeme pokracovat v spolupraci.
Jana Skrovinova Usilla - SANDAHOUSE
Chata DERDÁKVaša stránka je na dobrej úrovni o čom svedčí okrem iného aj jej navštevovanosť. S Vašou stránkou som spokojný. Aj vďaka nej mám celkom dobrú obsadenosť mojej chaty.
Ondrej Derdák - Chata DERDÁK, Mlynky
Penzión PRI HATIDobrý deň, máme zaplatené prezentácie nášho zariadenia vo viacerých portáloch, tento rok sme sa rozhodli, že bude prezentovať iba u tých najlepších a rozhodne vy patríte medzi nich. Vaša stránka je prehľadná, ste na internete dobre viditeľný, z vašej stránky prichádzajú objednávky aj na naše zariadenie, preto sme sa rozhodli pokračovať v prezentácii. Prajeme Vám všetko dobre. S Pozdravom
Michálkovci - Penzión a Drevenica Pri Hati
Chata KLAUDIADobrý deň, s prezentáciou chaty na Vašej stránke som veľmi spokojná, máme od Vás veľa ubytovaných, čo svedčí o kvalite a profesionalitu Vašich služieb.
Dorová Mária - Chata KLAUDIA
Privát BEDNÁRDobrý večer, s Vašou stránkou sme spokojní, preto si predlžujeme prezentáciu na dva roky. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme veľa úspechov. S pozdravom
Ján Bednár - Privát BEDNÁR
Privát MARTINDobrý deň, spokojnosť s Vašimi službami: priama komunikácia s klientom, viem, že záujemca o ubytovanie je z Vašej stránky, primeraná cena za prezentáciu, pekný dizajn na prezentácii, rýchla možnosť úpravy objektu.
Mgr. Michal Klincko - Privát MARTIN
Chata DONOVALY 231Dobrý den, je to jednoduché na vyhladávanie, môžme si meniť ked niečo treba, my sme s Vašimi službami spokojní.
Adriana Heczková - Chata DONOVALY 231
Chalupa MOKRÁŠS vašimi službami som velmi spokojný. Naplna moje očakavania, aj cenovo možem si kedykolvek aktualizovať moju stránku. Velmi pekne dakujem s pozdravom
Chalupa MOKRÁŠ
Chata POD LANOVKOURozhodli sme sa pre Vás, pretože: - všetky informácie, ktoré chcem, aby boli uvedené na stránke, si sama pripravím, a nepotrebujem to konzultovať s ďalšou osobou, ktorá mi tam mnou požadované informácie vkladá - podľa mňa je to obmedzujúce. Prvý bod, prečo ÁNO pre Váš portál - prvýkrát, keď som sa rozhodovala, akú propagáciu chaty zvolím a na akých ubytovacích portáloch - sa mi dostávalo do pozornosti veľa billboardov a reklamných zariadení s vašou webovou stránkou, preto si myslím, keď to prinútilo mňa pozrieť sa - o čo ide, možno tak neurobia všetci, ale veľa ľudí si klikne sa vašu stránku, čo mne veľmi vyhovuje :-) - po zimnej sezóne, môžem povedať, že sa našlo dosť ľudí, ktorý nás našli aj prostredníctvom Vašej web stránky, skoro vždy som sa pýtala odkiaľ sa o nás ubytovaní dozvedeli... - dokonca aj moje rozhodnutie na tento rok je také, že nemám v pláne predlžiť platené registrácie na všetkých portáloch, vybrala som si len tie najlepšie - ja by som nemenila, mne vyhovuje akým systémom fungujete - dobrá spolupráca, pružnosť, funkčnosť, dôveryhodnosť.. - vrelo odporúčam a ďakujem za spoluprácu...
Iveta Ollerová - Chata pod Lanovkou - Snowland - Valčianska dolina
LIPTOVSKÁ DREVENICAspolupráca s Vaším portálom je vždy promptná a kvalitná. Váš portál má vo vyhľadávači predné pozície, takže klienti sa k nemu "dostanú" vo veľkom množstve a tým zaručuje môjmu ubytovaciemu zariadeniu dobrú navštevovanosť - čo je cieľom každého ubytovateľa. Váš portál je jednoduchý a zároveň kreatívny a verím, že nepôjdete zbytočne za inováciou na úkor prehľadnosti. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami. S úctou
Eva Mikulíková - Liptovská drevenica
Apartmán KATARÍNAPrezentácia nášho ubytovania cez Vašu stránku bolo to najlepšie riešenie aké sme urobili. Nie je nič krajšie ako chvála zákazníkov- ubytovaných v našom zariadení. Za všetko ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Prajem ešte veľa spokojných klientov.
Kšenzakovičová Jarmila - Apartmán KATARÍNA
Chata TÁNIČKAS Vašimi službami som veľmi spokojná, pretože inzercia na Vašich stránkach je veľmi pekne graficky spracovaná, prehľadná, kedykoľvek môžem upraviť texty, fotky, obsadenosť objektu je viditeľná. Nemala som žiaden problém v komunikácii s Vami, na dotazy reagujete promptne. Nemám žiadne výhrady, som absolútne spokojná. Akým spôsobom a kedy môžem pridať inzerciu druhej chaty? Ďakujem veľmi pekne. Džubasová
Adela Džubasová - Chata TÁNIČKA
Apartmán ELEGANTDobrý deň, s vašimi službami sme veľmi spokojní. Cez google analitic sa nám potvrdila zvýšená návštevnosť cez vaše stránky, čo sa samozrejme odráža aj na návštevnosti našich apartmánov. Preto máme záujem pokračovať v spolupráci s vami. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Šimčekovci - Apartmán ELEGANT
Privát VITA LIPTOVS vašimi službami sme velmi spokoný z vašej stranky nam prichádzaju objednavky takže to svedči o tom že ste viditelný a to nas presvedčilo o tom že spolupracovať s vašou strankou sa vyplatí. Všetko dobre s pozdravom.
Privát Vita Liptov
Chata DUNAJDobrý podvecer 1-2-3-ubytovanie, ocenujem Vasu pruznost a starostlivost. Musím vsak na úvod napísat históriu vydávania nasej chaty - Chata Dunaj /medzi Komárnom a Stúrovom/. Zacínali sme s vydávaním este za socializmu - cez CEDOK /vdaka pruznému vedúcemu kancelárie v Komárne - pána Adama/. Neskôr to slo cez CK LIMBA, ale po predrazovaní provízie CA LIMBA / niekedy to bolo 25 - 28 % /, sme sa rozhodli "osamostatnit" sa dali sme chatu na internet. Musím vsak uviest, ze sme venovali velkú pozornost tejto forme prenajímania, lebo sme chodili viac ako 20 rokov v lete na Balaton a odkukali sme mnohé veci, hlavne starostlivost a pozornost voci hostom. Flasa dobrého vína, ci pár strapcov hrozna na privítanie hostí, je u nás uz roky samozrejmostou... Okrem toho vzdy na druhý den sa prídeme opýtat hostí, ci este nieco nepotrebujú do kuchynky, ci interiéru chaty. Minimálne trikrát pocas týzdnového pobytu sa informujeme osobným kontaktom, ako sa cítia nasi hostia. Samozrejmostou je precízne upratovanie a dezinfekcia pred príchodom nových hostí. Za tie roky sme na základe nenásilných rozhovorov s hostami zistili ich návrhy a pripomienky a rozsirovali svoju ponuku v záujme relaxu hostí /ohnisko, pieskovisko, krytá terasa, tanier na pecenie mäsa, stôl na stolný tenis ap./ Ak sa dobre pamätám, boli ste medzi prvými, ktorí nás oslovili s prezentáciou - názov sa nám pozdával a tak sme sa rozhodli pre vás. Priebezne sa informujeme od hostí na základe coho nás "nasli". Môzem konstatovat, ze takmer 80 % nových hostí nás naslo cez vasu stránku i ked sme uz mali prezentáciu niekedy i na 3 v jednom roku !!! A TO HOVORÍ ZA VELA ! Preto sme sa rozhodli znovu predlzit prezentáciu u vás !! Zvysných cca 20 % hostí máme na základe osobného doporucenia, resp. sú to hostia, ktorí sa vracajú... Mali sme takých, ktorí prisli k nám aj 3 roky za sebou! A boli medzi nimi i hostia z Ceskej republiky, co je zriedkavostou, lebo zvyknú chodit kazdý rok inde. Na doplnenie uvádzam, ze aj iní prenajímatelia s ktorými som komunikoval a majú objekty v okolí, majú hostí cez vasu prezentáciu. Predpokladám, ze si aj oni tento rok predlzia prezentáciu práve u Vás. Iste nemusím zdôraznovat, ze kazdú chvílu dostávame ponuky, tento rok budeme mat prezentáciu iba u vás! V roku 2010 a 2011 k nám neprisiel ani jeden host cez inú prezentáciu i ked sme mali zaplatené okrem vás este jednu. Ocenujem Vasu starostlivost a ponuky v súvislosti s Vianocami, ci Silvestrom, resp. inými predlzenými víkendami. Mne osobne sa velmi pácila vasa pruznost, ked som Vás poprosil o vyznacenie obsadeného termínu na Silvestra. Nevedel som nájst prístupový kód, ci ako sa to volá, lebo nepatrím medzi preborníkov v práci s pocítacom.....Mám pocit, ze ked to budete takto robit aj v budúcnosti /je potrebné vsak sledovat i konkurenciu/, hlavne pruzný servis, tak sa uzivíte a prezijete i prípadnú krízu! / My sme ju v r. 2011 uz cítili - viac hostí uz malo záujem len o víkendové pobyty, nie o týzdnové,ako doposial. /Do budúcna mám jediný návrh, mne by pomohlo, ak by ste mi vedeli cca 1 x za mesiac /prípadne v sezóne 1x týzdenne/ uviest kolkokrát si kliknú záujemcovia na nasu chatu..... Viem, ze niekde sa to dá pozriet... S pozdravom
PaedDr. Ladislav Dragon - Chata DUNAJ
Chata BEAĎakujem za spoluprácu. Som nadmieru spokojná a určite budem s Vami rátať aj do budúcnosti. Vrelo odporúčam aj ostatným ubytovateľom.
Mgr. Beáta Frielichová - Chata BEA
Privát ZAKHOUSEJednoducho bola som s Vašimi službami spokojná a dá sa povedať,že vďaka Vašej stránke som mala viac hostí. Veľmi pekne Vám ďakujem.
Eva Žáková - Privát ZAKHOUSE
Apartmány KATTYDobrý deň, s Vašou stránkou sme spokojní, preto si ju predlžujeme aj na nasledujúci rok. Taktiež sme spokojní aj s rýchlosťou akou sa s nami kontaktujete cez e-mail, taktiež novinkami, ktoré poskytujete cez sviatky a podobne. Ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a naďalej Vám budeme verní.
Katarína Danková - Apartmány KATTY
Penzión MAJADobry deň s vašimi službami sme veľmi spokojní. Preto mame zaujem pokračovať v spolupraci s vami.
Penzión Maja
Penzión JARKADobry den, s Vasou strankou sme spokoji a preto predlzujeme zmluvu aj na dalsi rok a viac. Paci sa nam prehladost a hlavne rychlost vyhladavania ubytovania na Vasej stranke. Dakujeme za spolupracu.
T. Halgat - Penzion JARKA
Chata SUNDAY"So strankou 1-2-3-ubytovanie.sk sme skutocne velmi spokojni, kedze investicia do reklamy u vas sa nam kazdy rok niekolkonasobne vratila. Urcite Vam ostavame verni aj nadalej."
Chata SUNDAY - Hrabovo
Privát HABOVKADobry vecer. Som spokojna s Vami, mali sme od vas hosti, za co dakujem.
Helena Pavčová - Privát HABOVKA
Chata SMREK a miniFARMA"Jsme spokojení s vašimi stránkami. Hosté zde mohou najít vše potřebné, změny v údajích si můžeme upravovat sami a nelze opomenout, že spousta hostů přichází od vás."
Chata SMREK
Villa TATRANDobry den, so sluzbami sme spokojni uz treti rok, vela hosti mame prave cez tuto stranku a paci sa nam aj jej vizualna stranka, prehladnost a doplnkove sluzby. Predlzenie registracie povazujeme za vyhodnu a rychlo navratnu investiciu.
Zuzana Vincencová - Privát TATRAN
Apartmány CRYSTALDobry den, prezentaciu nasho zariadenia mame na viacerych portaloch, jednoznacne sme spokojni po vsetkych strankach (prezentacia, prehladnost, aktualizovanie udajov...) len s Vasou strankou, ostatnim je mozne vytknut minimalne jednu z tychto veci. Tesime sa na dalsiu spolupracu. S pozdravom Kadura Jan
Ján Kadura - Apartmány CRYSTAL
Apartmán TELGÁRTDobrý deň, zistila som , že najviac klientov sa mi prihlasuje cez Vašu webovú stránku a cena sa mi zdá primeraná. Tiež sa mi páči štýl prezentácie. Možno by som navrhla pomoc pri prekladoch prezentácie do iných jazykov. Ďakujem Krásna
A. Krásna - Apartmán TELGÁRT
APARTMÁNY V CHALUPEDobrý den, K predlženiu spolupráce s Vaším ubytovacím portálom som sa rozhodol na základe dostatočného množstva ubytovaných hostí prihlásených cez Váš server za posledný rok. Pomer cena prezentácie: množstvo klientov. Celkom sa nestotožňujem so systémom poradia ubytovacích zariadení v rámci jednej lokality. Si myslím že korektnejšia by bola denná rotácia. S pozdravom a prianím príjemného dňa Rado Majerčák
Rado Majerčák - Apartmány v chalupe
Chata HAVRANDobrý večer,s Vašimi službami som spokojný,mám zvýšenú rezervovanosť,k väčšej spokojnosti by prispeli ,,inzeráty návštevníkov resp. hostí ",na ktoré by ubytovatelia odpovedali.
p. Hudák - Chata HAVRAN
Apartmánový dom FATRAPARK 2Dobrý deň, Na začiatku som dala inzerát do viacerých ubytovacích portálov. Nakoniec som ostala verná dvom. Jeden z nich ste vy, skutočne na inzerát, ktorý je uverejnený u Vás k nám prichádzajú hostia - takže to funguje. Ste skutočne variabilný portal, umožňujete mi vyhlasovať LAST Minute + Akcie aj keď nechytím vždy klietov, ale dostane to naše ubytovanie do povedomia. Čo by som zlepšila - je tam vela napr. ubytovaní na naš apartmánový dom. - teda napr. neplatenú inzerciu by som obmedzila na 1 rok - alebo nejakým spôsobom - podľa počtu sledovanosti optimalizovala. Nerobí to na mňa ako potenciálnu klientku dobrý dojem - keď sú tam niektoré aj neúplné inzercie (tým nemyslím len naše - aj ja som už Vaším klientom). Ďakujem za spoluprácu a prajem veľa úspechov. S pozdravom Vavřenová Anna
Vavřenová Anna - Apartmány FATRAPARK 2
Chata SUPERTRAMPdobrý deň, veľmi ste ma potešili, že cenu prezentácie nezvyšujete, tak ako to robia všetky \"agentúry\", tie nalákajú svojích potencionálnych klientov na svoje stránky nízkou cenou, získajú prostredníctvom nich dopyt ,určitú úroveň a sledovanosť no akonáhle si to uvedomia, cena za prezentáciu rastie na dvojnásobok pôvodnej, v tom ste ma nesklamali, naviac stále zyšujete úroveň stránky a čo je pre mňa najpodstatnejšie ste portál z ktorého mám najviac rezervácií :-) dúfan, že ostanete stále pri zemi a nebudete raziť cestu, ako väčšina cestovných kancelárií, ktorým ide iba o svoj podiel, klient je až na druhom mieste. Som presvedčený, že vaše služby a váš prístup ubezpečil vaších stálych zákazníkov o tom, že neurobili chybu ak s vami začali spolupracovať, prajem aj naďalej množstvo spokojných klientov :-)
Chata SUPERTRAMP
Chata POD SMREKMIDobrý deň, Mala by som záujem o predĺženie registrácie na ďalšie tri roky, pretože s Vašou stránkou som maximálne spokojná. S pozdravom Lieskovská
Henrieta Lieskovská - Chata POD SMREKMI
Apartmány SKI & SUNVelmi som spokojna s Vasou strankou, pise nam dost hosti, preto by som rada zaregistrovala aj nase druhe Apartmany. Dakujeme za vybornu spolupracu ( the best).
Mgr. Adriana Sedlakova, Apartmány SKI & SUN
Privát MICHAELAChcem sa podakovat za profesionálny prístup a dobru spoluprácu s Vami doteraz , a rada budem vasu stránku využivat aj naďalej. S pozdravom Baranova.
Jaroslava Baranová, Privát MICHAELA
Privát U JANY : 2 apartmányDobrý večer, ďakujem Vám za prezentáciu nášho ubytovania ( Privát u Jany ) na úvodnej stránke Vášho portálu v časti \" Odporúčame\". Skúsila som aj nemať zaradené ubytovanie v tejto časti, ale objednávok som mala podstatne menej a dnes viem, že takto naše ubytovacie zariadenie nájdu hostia skôr. Zároveň sa Vám a celému tímu chcem poďakovať za promptné vybavovanie akýchkoľvek mojich požiadaviek; vždy mi pomôžete, keď si neviem poradiť či už s úpravou textu, alebo výmenou fotografií. A veľmi si vážim, že dvihnete telefón, hoci aj cez víkend. Až teraz som zistila, že to tak nefunguje všade. Je vidieť, že sa o svojich klientov staráte a spolupráca nekončí zaplatením prezentácie. Registráciu si určite obnovím aj na ďalší rok. Želám Vám veľa zdaru a spokojných klientov. S pozdravom,
Jana Pitoňáková, Privát U JANY, Chata U JANY, Ždiar
Privát U MLYNACez Vašu stránku sa u nás ubytováva najviac turistov za čo sme Vám veľmi vďační. S pozdravom. Krakovský.
Juraj Krakovský - Privát U MLYNA
Apartmán GYŐRIVelmi sa mi páčia Váše stránky ako ich prezentujete, su prehladné a zrozumitelné Dakujem Apartmán - Gyori
Žofia Győriová - Apartmán GYORI
Privát FRÉZIAS Vaším ubytovacím portálom som spojná. 1. Na google sa objavuje za každým, keď dám ubytovanie Dunajská Streda. 2. Máte prístupné ceny aj pre malých ubytovateľov. 3. Mám zaplatené 3 roky. 4. Vaše emaily sú slušné a korektné. 5. Mala som cez Vás aj klientov. 6. Videla som Vaše reklamy na internete často. 7. Vaša stránka nie je komplikovaná, je jednoduchá pre človeka, ktorý hľadá ubytovanie. Ďakujem za spoluprácu, Vladimíra Mocková. Prajem Vám veľa úspechov, aj keď obchody stoja, všetko ide málo. Musíme prežiť. Je veľmi zlý čas pre všetkých.
Vladimíra Mocková - Privát FRÉZIA
LIPTOVSKÁ DREVENICAVaša stránka, je prehľadná, jednoduchá ale zároveň aj "kreatívna" takže som veľmi spokojná. Ponúkate dobrý pomer ceny a služby. Vždy ste "po ruke" a trpezlivo odpovedáte na všetky moje otázky. Takže ďakujem Vám za všetkých klientov, ktorí sa u nás ubytovali vďaka Vášmu ubytovaciemu portálu. Prajem Vám veľa úspechov. PS: len prosím ostante pri tom "formáte" čo máte - je naozaj veľmi prehľadný... Eva Mikulíková - LIPTOVSKÁ DREVENICA
Eva Mikulíková - LIPTOVSKÁ DREVENICA
Penzión ALOJZVeľmi pekne Vám ďakujeme za dobrú spoluprácu. Sme s Vami veľmi spokojní. Rátame s Vami aj v budúcnosti. Pilárová
p. Pilárová - Privát ALOJZ
Apartmán RUŽENKADobrý deň, prezentujeme sa cez Vás od roku 2008 a sme s Vašimi službami spokojní. Dizajn stránky je príjemný, štruktúra stránky prehľadná. Oceňujeme Vašu rýchlu reakciu na naše požiadavky a celkovú komunikáciu. Tiež ponuku akcií a našu prezentáciu v nich. Väčšinu návštevníkov sme obsadili z Vášho portálu. Kalendár obsadenosti ale nevyužívame. Nechceme sa vzdať priamej komunikácie so žiadnym potenciálnym klientom. Zvažujeme v spolupráci s Vami pokračovať aj naďalej. Veríme, že ceny zvyšovať nebudete. s pozdravom Ing.Anna Rašiová
Ing. Anna Rašiová - Privát RUŽENKA
Chalupa U MATÚŠAV 7/2010 som sa rozhodla zverejniť našu chalupu U Matúša v Tatranskej Štrbe aj cez váš portál a vôbec som neoľutovala. Komunikácia či s vami je veľmi operatívna a úplne k mojej spokojnosti, s prípadnými klientami je možnosť rýchleho kontaktu a výmeny informácii. Už teraz viem, že aj po roku chcem s vami spolupracovať, odporúčam aj iným ubytovateľom. Ranušová Silvia Tatranská Štrba
Ranušová Silvia - CHALUPA U MATÚŠA
Privát KAPSDORFERDobrý deň. S Vašimi službami som spokojný, lebo ste pohotový a nachádzate sa na popredných miestach. Snažíte sa skvalitňovať služby s 3D virtuálnymi prehliadkami a pod., a preto som sa rozhodol znovu predlžiť prezentáciu u Vás. Ďakujem za spoluprácu s pozdravom ubytovanie KAPSDORFER
Jozef Kapsdorfer - Privát KAPSDORFER
Apartmány U SAMUELAVáš portál radím medzi jeden z najlepších, je najnavštevovanejší, tým pádom aj rezervácie z Vašej stránky sú časté. Je prehľadný, obsahuje všetko čo potencionálni klienti potrebujú. Prajem pekný deň, s pozdravom Miroslava Ťapáková
Miroslava Ťapáková - Privát U SAMUELA
Apartmán IRMILen poďakovať sa Vám môžeme za Vašu kvalitne odvedenú prácu. Mali sme dosť hostí, ktorí sa k nám dostali práve cez Váš internetový portál, a boli by sme radi, keby sa v tom pokračovalo po celý rok. S pozdravom Apartmán Irmi, Mgr. Irma Krascsenicsová, Veľký Meder
Mgr. Irma Krascsenicsová - Privát IRMI
Apartmány SHALOMDobrý deň. Ďakujem za možnosť vyjadrenia sa. Som spokojná. Cena, ktorú máte je výhodná. Ste pružný a ochotný, čo sa týka zmien, ktoré ubytovateľ potrebuje urobiť a výborné sú tie ponuky Last minute,Vianoce..... čo sa týka zmeny niečoho,momentálne ma nič ani nenapadá. Ďakujem. S pozdravom Šiarniková Zuzana
Šiarniková Zuzana - Privát SHALOM
Penzión JOZEFDobrý deň. S vašimi službami sme veľmi spokojní. Aj pri poklese turistov bolo z vašej stránky najviac hostí. Stránka je veľmi prehľadná a aj s popisom fotiek čo nám veľmi vyhovuje. Ďakujeme za spoluprácu. S pozdravom. Jozef Čaja
Jozef Čaja - Penzión JOZEF
Apartmán GERHÁTĎakujem pekne som s Vami veľmi spokojná. S pozdravom Gerhátová
p. Gerhátová - Apartmán GERHÁT
Privát ŠAVELOVÁDobry den, prezentaciu si chcem, samozrejme, predlzit aj na dalsi rok. Som s Vami velmi spokojna !! :) Dakujem
Šavelová Marta - Privát ŠAVELOVÁ, Stará Lesná
Privát ŠIŠKOVCI - DOM NA SAMOTESom s vašim serverom a celkovou stránkou veľmi spokojná. Aj od hostí mám väčšinou cez vás. S inými konkurenčnými sa to nedá ani porovnať. Super, prajem veľa spokojných klientov. Pekný deň.
Daniela Šišková - Privát ŠIŠKOVCI
Privát KRAJANKADakujem za vasu ochotu a tesim sa na dalsiu spolupracu, ktora bola doteraz vyborna.
Ing. Jana Krajčiová - Privát KRAJANKA
Chata JURKODobry vecer, dakujem za podrobne vysvetlenie. Mozete mi odpisat na aky ucet mam Vam poslat peniaze? Verim, ze s Vasou inzerciou budem aj nadalej spokojna.
p. Jurková - Chata JURKO
Chata POD KĽAKOMDobry den, samozrejme, ze registraciu obnovujem. Prosim o poslanie udajov k platbe.
Lipka Peter - Chata POD KĽAKOM
Apartmánový dom FATRAPARKDobry den, dakujem za rychle a promtne vybavenie uvedenych zmien. Tesim sa na dalsiu spolupracu.
Robert Jelenik - Apartmán FATRA
Chata LUCKAZatiaľ sme boli veľmi spokojní, sme nová chata a vašu stránku využívame len pár mesiacov, 80 % klientov máme prostredníctvom vašej stránky.
Milan Pastucha - Chata LUCKA
Privát HARLEYMáme zaplatených viacero portálov, Váš je jeden z najúspešnejších, čo sa týka zrealizovania skutočných ubytovaní.
Ján Dub - Privát HARLEY
Privát KUBOPri tohtoročnej recesii cestovného ruchu boli z vašej stránky aspoň nejaké ohlasy. Osvedčil sa rezervačný formulár pre tých, čo nechcú zdĺhavú korešpodenciu.
Ján Kubáň - Privát KUBO
Apartmány SHALOMSom spokojná. Ďakujem. Hlavne je dobré to, že je možnosť dávať akciové ponuky.
Zuzana Šiarniková - Privát SHALOM
Chata ERIKAJa si myslím, že Vaša stránka je na profesionálnej úrovni o čom svedčí okrem iného aj jej navštevovanosť. S Vašou stránkou sme spokojní. Aj vďaka nej máme celkom dobrú obsadenosť našej chatky.
Erika Rosinová - Chata ERIKA
Privát ŠAVELOVÁS Vasou strankou som velmi spokojna, pretoze je velmi priehladna, zrozumitelna, lahko ovladatelna aj pre laika :))) Velmi sa mi osvedcila sekcia zaradenie do NAJNOVSIE UBYTOVANIE. Za ten cas sa mi ozvalo neskutocne mnozstvo potencialnych klientov.
Marta Šavelová - Privát ŠAVELOVÁ
Penzión U ZDENKYVaša stránka sa nám osvedčila najlepšie. Sme spokojní s prezentáciou aj so vzhľadom stránky. S prezentáciou nášho ubytovacieho zariadenia sme spokojní. Najviac sa nám osvedčil kalendár obsadenosti a páči sa nám tiež počítadlo návštevnosti.
Zdenka Husenicová - Penzión U ZDENKY
Vila MARIONSom spokojný a oceňujem rýchlosť pri aktualizácií ponuky.
Roman Repa - VILA MARION
Privát VEĽKÁ LOMNICADobry den, s vasimi sluzbami som velmi spokojna a tesim sa na dalsiu spolupracu. Dakujem.
Zlata Galiková - Privát VEĽKÁ LOMNICA
Penzión ALOJZSom spokojný. Osvedčila sa mi registrácia u Vás a zaradenie do "Odporúčame".
Alojz Pilár - Privát ALOJZ
Chata VANESSAPre mňa je vaša stránka TOP pri rezerváciach.
Juraj Knapec - Chata VANESSA
Privát u JARINUS prezentáciou na www.1-2-3-ubytovanie.sk sme spokojní toho z dôvodu, že vo vyhľadávači je na popredných stránkach a záujemca o ubytovanie tak ľahko a rýchlo nájde našu ponuku na ubytovanie. Zatiaľ najviac odoziev od hostí bolo práve cez váš rezervačný formulár. S doterajším obsahom aj formou prezentácie sme spokojní.
Slavka Jarinová - Apartmán U JARINU
Privát GOOD NIGHTSme spokojni s prezentaciou. Dakujem.
Kendera Marek - Privát GOOD NIGHT
Chata LT 3Stranka je prehladna, sme spokojni, taktiez ocenujeme, ze nas nezatazujete zbytocnymi e-mailami kazdy den, ako niektore konkurencne ubytovacie portaly.
Ing. Gruliš Ľudovít - Chaty LÍNIA TOUR
Penzión MARGARÉTAPochvalujem za propagaciu na coraz popularnejsom FACEBOOKU.
Ing. Srnec Juraj - Penzión MARGARÉTA
Privát U MLYNAZatiaľ som spokojný s prezentáciou môjho zariadenia, čo sa prejavilo aj v tohtoročnej návštevnosti. Najviac návštevníkov bolo cez Vašu stránku.
Juraj Krakovský - Privát U MLYNA
Chalupa POMA-RANČZa výhodné považujem hlavne rýchly spôsob vyhľadávania, prehľadnosť stránky, mapu, uverejnenie v 6-tich jazykoch, možnosť uverejnenia fotografií zariadenia, umiestnenie v popredných vyhľadávačoch, čo sa prejavuje aj v návštevnosti stránky. S prezentáciou na Vašej stránke som spokojný a nemám iné požiadavky. Ďakujem za spoluprácu.
Miroslav Remeník - Chalupa POMA-RANČ
AQUA & WELLNESS RESORTS prezentaciou na vasom servri som uplne spokojny a vidim cez pocitadlo, ze sa nam hlasia klienti cez vas server.
Milan Šimek - Penzión ALŽBETA
Ubytovňa ŠÚROVCESom spokojná s prezentáciou nášho ubytovacieho zariadenia na www.1-2-3-ubytovanie.sk. Dôležité pre nás je predovšetkým to, že sa o možnosti ubytovať sa v našom zariadení dozvedia ľudia nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia.
Daniela Filová - Ubytovňa ŠÚROVCE
Apartmán TELGÁRTPáči sa mi vaša promptná odpoveď, ak chcem zmeny na stránke.
Adriana Krásna - Apartmán TELGÁRT
Privát U JANY : 2 apartmánySom spokojná, osvedčil sa kalendár obsadenosti. Zatiaľ mi nič nechýba. Želám Vám veľa spokojných zákazníkov.
Jana Pitoňáková - Privát U JANY
Privát IVETSo stránkou www.1-2-3-ubytovanie.sk som veľmi spokojný, pretože poskytuje klientom prehľadnú prezentáciu nášho ubytovacieho zariadenia.
Pavol Hollý - Privát IVET
Penzión TOMIKeď klient využije rezervačný formulár, je mi jasné, že prezentáciu u Vás má opodstatnenie.
Viera Bobriková - Penzión TOMI
CHALET KIRSTYJednoznacne najproduktivnejsia prezentacia je v sekcii Odporucame. Mnoho klientov "hlada chatu" bez ohladu na presnu lokalitu objektu - dobre fotky jednoznacne pritahuju hosti a predavaju pobyty.
Martin Randa - Chalet KIRSTY
Penzión FUŇÁK ***Sme spokojni s tym ako stojite vo vyhladavacoch a paci sa nam vas prehladny portal. V konecnom dosledku sme spokojni s vasimi sluzbami.
Jozef Fuňák - Penzión FUŇÁK
Apartmány U SAMUELASme spokojní, ste často navštevovaná stránka, čomu nasvedčuje počet návštev ubytovacích zariadení.
Miroslava Ťapáková - Privát U SAMUELA
Penzión JANAS Vašou stránkou sme spokojní. Ponuka akciová sa osvedčila.
Mgr. Robert Palenčík - PENZIÓN JANA
Penzión JOZEFVýhodou je rezervácia z Vašej stránky priamo na ubytovateľa takže odpadá zložitejší postup pri rezervovaní. Máme dosť návštevníkov z Vašej stránky. Zatiaľ som s Vašou stránkou spokojný. Ďakujem.
Jozef Čaja - Penzión JOZEF
Apartmán RUŽENKASme prezentovaní po prvý krát a so stránkou i službami sme spokojní - páči sa mi pružná reakcia na naše podnety (výmeny foto, zmena kontaktných údajov, odpovede na dotazy a pod.), - osvedčili sa nám rezervačné formuláre - využívame kalendár obsadenosti.
Ružena Štofčíková - Privát RUŽENKA
Apartmán GERHÁTS prezentáciou sme spokojní. Ľahko sa dá nájsť na internete.
Ladislav Gerhát - Apartmán GERHÁT
Penzión MÁRIAVaša stránka je pekne a prehľadne urobená. Páči sa mi, že ak máte akúkoľvek akciu, alebo novinku prípadne vylepšenie stránky, hneď o tom informujete formou e-mailu. Prajem Vám veľa úspechov a vynaliezavosti v práci a taktiež veľa spokojných klientov.
Odrobiňaková Zdenka - Penzión MÁRIA
Chata U JOHANOVSom spokojný s prezentáciou na Vašich stránkach. Vaša stránka je jednoduchá a prehľadná, má slušný GOOGLE RANK a preto je aj navštevovaná. Moja skúsenosť s vybavovaním požiadaviek na úpravu prezentácie ako napr. doplnenie údajov, požiadavky na zmenu cien a pod. bola zatiaľ vždy pozitívna - vyriešené vždy veľmi pružne. Vážim si Váš profesionálny prístup v smere k inzerujúcemu ubytovateľovi, ale aj v smere k návštevníkom stránky. Len tak ďalej...
Ján Kura - Chata U JOHANOV
Privát POVODAJe to pekne vypracované, viditeľné, prehľadné, fotky sú dobre prezentované.
Terézia Virthová - Privát POHODA
Chata FATRASme so stránkou mimoriadne spokojní.
Ing. Vladimír Mazúch - Chata FATRA
Apartmán IRMISom veľmi vďačná, že moje ubytovacie zariadenie môžem prezentovať touto formou. Mám hostí, ktorí sa dostali ku mne vďaka tohto internetového portálu.
Mgr. Irma Krascsenicsová - Privát IRMI
Apartmány ANNAVaša stránka je účinná forma rezervácií, dobrá dostupnosť pre užívateľov internetu. Som spokojná s obsahom stránky, nech to vydrží čo najdlhšie a aby ste nedvíhali cenu.
Anna Ferenčíková - Privát ANNA
Penzión JURKOSom velmi spokojna s Vasou strankou,len nevyuzila som vsetky ponuky, ktore mate, nakolko som kratko na Vasej Stranke. Vasa stranka zatial je velmi dobre spracovana a podava dostacujuce informacie.
p. Jurková - Penzión JURKO
Privát VILLA BELLADobry den, dakujem za promptnu odpoved. Prajem prijemny den.
p. Madejová - Privát VILLA BELLA
Chalupa VYHNEDobry den. Dakujeme za doterajsiu prezentaciu nasho zariadenia. Prosim o zaslanie faktury na dalsi rok. Pekny den.
Mariana Korená - Chalupa VYHNE
Penzión MÉRYDobrý večer, mám záujem o predĺženie registrácie môjho ubytovacieho zariadenia 1281 - Penzión Méry na Vašich stránkach na ďalší rok. Prosím pošlite mi číslo účtu, na ktorý môžem peniaze previesť. Som nesmierne spokojný, že som pred rokom našiel Vašu stránku. Prajem Vám veľa spokojných klientov.
Ing. Gustáv Méry - Penzión MÉRY
Penzión TATRAS***Dobry den, som velmi spokojny s Vasou sluzbou a prosim o prezentaciu na dalsi rok teda, vystavenie faktury.
Marek Rajnic - Penzión TATRAS
Penzión DÁŠENKAPrajem prijemny den, Vasa stranka sa nam osvedcila, to znamena, ze sme mali niekolko uskutocnenych pobytov, preto Vas ziadame o predlzenie registracie na dalsi rok. Dakujeme.
Dagmar Klongová - Penzión DÁŠENKA
Chata U JOHANOVMusim uznat, ze Vas portal ma v evidencii naozaj poriadok, dobre sa s Vami spolupracuje.
Ján Kura - Chata U JOHANOV
Chalupa BARDOŇOVOS prezentaciou mojej chalupy prostrednictvom vasich stranok som velmi spokojny. Zostavam s pozdravom a tesim sa na dalsiu spolupracu.
Eduard Macskay - Chalupa BARDOŇOVO
Chata U JOHANOVĎAKUJEM - MUSÍM UZNAŤ, ŽE STE VEĽMI PRUŽNÍ.
Ján Kura - Chata U JOHANOV
Chata U JANYChcem sa Vám poďakovať za promtné vybavenie mojej žiadosti.
Jana Pitoňáková - Chata U JANY
Penzión TATRAS***Dakujem, som s Vasimi sluzbami velmi spokojny. Zdravi, M. Rajnic
Marek Rajnic - Penzión TATRAS
Chata SKALICASom veľmi spokojný s prezentáciou chaty Skalica Krivá na vašej stránke.
p. Kufa - Chata SKALICA
Apartmán IRMIĎakujem Vám za spoluprácu a želám Vám veľa zdaru v ďalšej práci a príjemný deň!
Mgr. Irma Krascsenicsová - Privát IRMI
Apartmán WELLNESSVďaka za prezentáciu je veľmi vkusná. Ďakujem za profesionálny prístup a teším na spoluprácu s Vami. Veľa spokojných klientov prajem.
Jela Hložková - Apartmán WELLNESS
Apartmán BARDEJOVSKÉ KÚPELEDobrý deň, ďakujem za rýchlu reakciu.
Ivana Berníková - Apartmán BARDEJOVSKÉ KÚPELE
Chata POD KĽAKOMSom velmi spokojny s Vasimi sluzbami.
Peter Lipka - Chata POD KĽAKOM
Privát VIERADakujeme za rychle upravy. Pekny den.
Viera Lišková - Privát VIERA
Chata DONOVALY 231Aj naďalej chceme prezentovať naše zariadenie na Vašej stránke.
Vigaš Vladimír - Chata DONOVALY 231
Privát VEĽKÁ LOMNICAMala som minule turistov z LITVY, ktorí prišli vďaka vašej stránke. Bola som prekvapená. Ďakujem.
Zlata Galiková - Privát VEĽKÁ LOMNICA
Penzión ATRIUMDobry den, dakujem velmi pekne za promtne vybavenie ziadosti. S pozdravom.
Kollárová Slávka - Penzión ATRIUM
Privát HYBE 173Sám som využíval vašu stránku k vyhľadávaniu ubytovania. Keď som sa stal majiteľom nehnuteľnosti, ktorú ponúkam na ubytovanie cez Vašu stránku, neváhal som. Ďakujem za spoluprácu.
Ing. Jozef Ligač - Privát HYBE
Privát u JARINUPrioritou bola cena za poskytnutú službu a počet návštev stránky. Počas našej prezentácie sme už mali návštevníkov, ktorí prišli potom ako si našli kontakt na Vašej stránke a boli spokojní s našimi službami.
Ján Jarina - Apartmán U JARINU
Penzión MARTINOV DVORPre túto formu prezentácie sme sa rozhodli preto, lebo je finančne prijateľná. Našou prioritou pri rozhodovaní bola jednak cena za prezentáciu a súčasne vyhovujúca a dobrá webstránka 1-2-3-ubytovanie. Možnosť osloviť väčšie množstvo záujemcov o ubytovanie a dostať sa do povedomia verejnosti. S prezentáciou na Vašej stránke sme veľmi spokojní, oceňujeme jej zrozumiteľnosť, č už pre ubytovateľov či potenciálnych návštevníkov. Komunikácia s Vami prebieha bez problémov, rýchlo a efektívne. Páči sa nám praktickosť prezentovania, popis, a samotný rezervačný systém. Myslíme si, že stránka je veľmi dobrá. Prajeme veľa šťastia!
Gabriela Kompišová - Penzión MARTINOV DVOR
Penzión TOMIPre platenú prezentáciu som sa rozhodla preto, aby som získala lepšiu obsadenosť. Priorita pri rozhodovaní - cena a kvalita služby. Som veľmi spokojná. Nie je to jediná moja platená prezentácia, ale myslím, že najlepšia. Oceňujem, že umožňujete prenos kalendára obsadenosti na naše webstránky. Rovnako sa mi páči, že vidím podľa mailu odkiaľ zákazník získal kontakt, no pri tom neobmedzujete iné kontakty ubytovateľa.
Viera Bobriková - Penzión TOMI
Penzión DÁŠENKAZaujímavá stránka. Sme spokojní s prezentáciou, oceňujeme ľahké hľadanie objektu.
Dagmar Klongová - Penzión DÁŠENKA
Apartmán AGAMIPre platenú prezentáciu som sa rozhodla po odporúčaní priateľov, ktorí boli spokojní so spoluprácou s Vami. Taktiež mi vyhovovala možnosť výberu prezentácie a cenová dostupnosť. Úplnou prioritou okrem cenovej dostupnosti bola aj návštevnosť Vašej stránky. Celkovo som spokojná s prezentáciou. Zvlášť s Vašou pomocou pri aktualizácii kalendára obsadenosti, s pokynmi, ktoré mi pomohli ten kalendár obsadenosti uviesť do prevádzky.
Agáta Hajkovská - Apartmán AGAMI
Apartmán ELEGANTDobrá cena, veľa návštev za deň, kvalitné spracovanie, prehľadná zrozumiteľná stránka. Som spokojný, osvedčilo sa mi zaradiť do kolónky odporúčame, a taktiež som zaznamenal väčší záujem po zaradení do vašej ponuky a to v časti Nové ubytovanie.
Stanislav Šimček - Apartmán ELEGANT
Privát KLÁRAPretože objednávanie cez internet je jednoduché, rýchle, umožňuje pružne komunikovať, aktualizovať údaje. Chceli sme vyskúšať aj inú formu reklamy, ako doposiaľ zaužívanú (v inom on-line katalógu). Cena za prezentáciu je primeraná. Chceli sme dať o sebe vedieť širšiemu okruhu potencionálnych záujemcov, nakoľko poskytujeme ubytovanie už 30 rokov a stále nás to ešte baví :-) Ste rýchli, pružní, reagujete na požiadavky, umožňujete aj prezentáciu vlastného webu, čo nás teší. A ste cenovo prijateľní aj pre malých ubytovateľov, akými sme konkrétne my. Som prekvapená, že nám od Vás chodí stále viac a viac rezervácií. Teší nás to a posúva dopredu. Len tak ďalej! Prajeme veľa úspechov!
Katarína Gánovská - Privát KLÁRA
Chata U MALÉHO JANKAVeľmi dobrá obsadenosť cez váš portál.
Ján Doležal - Chata U MALÉHO JANKA
Privát PAVLIČKOVÁAk chce človek podnikať musia ľudia o vás vedieť. Ja som spokojná, pretože s klientmi sa spájam priamo.
Alena Pavličková - Privát PAVLIČKOVÁ
Penzión HALUŠKAPre platenú prezentáciu som sa rozhodol z toho dôvodu, že som v tomto podnikateľskom smere len jeden rok a nevedel som ako to vlastne funguje. Momentálne už do toho málinko vidím, a viem kam sa potrebujem dostať, aby som sa predával. Čo sa týka príchodu klientov z vašej stránky je to u mňa niekde okolo priemeru oproti ostatným stránkam, ale v globále som spokojný. Vedia ma aj cez vás nájsť, čo je super.
Michal Haluška - Penzión HALUŠKA
Chatka JANKA Nie je nič lepšie ako reklama. Myslím, že stránka je OK.
Juraj Knapec - Chatka JANKA
Apartmány  KANIANKARozhodujúcim faktorom bola cena za prezentáciu. Som spokojná. Má to pekný dizajn.
Beáta Balážová - Apartmány KANIANKA
Apartmán GOLEM A7Stránka má vysokú návštevnosť, veľký potenciál klientov. So stránkou som spokojná, počítadlo zobrazení dáva prehľad o tom, že sa stránka navštevuje a číta.
Lenka Matejková - Apartmán GOLEM
Chata RIVERARozhodujúcim faktorom bola ponuka z vašej strany a celkové spracovanie, prehľadnosť, celková štruktúra a možnosť prezentácie v takej kvalite v akej momentálne je. My sme spokojní, cez vašu stránku sme v roku 2007 získali cca 30% klientov, úspešnosť by bola oveľa väčšia, ale mali sme už obsadené termíny. Páči sa mi komunikácia z Vašej strany - pružnosť a ochota v jednaní a snaha o skvalitnenie Vašej práce.
Tatiana Zilizi - Chata RIVERA
Privát SEKOSom spokojný a zatiaľ by som nič nemenil.
František Sokolský - Privát SEKO
Chalupa POMA-RANČChcel som vyskúšať prezentáciu na takejto stránke z dôvodu očakávania dobrých, vzájomne korektných vzťahov a môžem konštatovať, že toto očakávanie sa mi naplnilo. S prezentáciou som veľmi spokojný, Vaša stránka je prehľadná, jednoduchá, zaujímavá a na prvý pohľad upúta pozornosť. Okrem iného oceňujem možnosť zasielania rezervácie priamo na adresu ubytovacieho zariadenia, ďalej Vašu operatívnosť pri zmenách v texte, resp. vo fotografiách týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, požadovaných zo strany jeho majiteľa - prevádzkovateľa, ako aj možnosť využívania kalendára obsadenosti. Prajem Vám veľa zdravia a ďalších úspechov v tejto práci.
Miroslav Remeník - Chalupa POMA-RANČ
Privát VEĽKÁ LOMNICAPrezentácia na tejto stránke je moja jediná internetová prezentácia. Minulý rok, kedy som začala ubytovávať hostí mi táto prezentácia zabezpečila rezervácie na celú letnú sezónu a Silvester.
Zlata Galiková - Privát VEĽKÁ LOMNICA
Chata POD SMREKMIPre platenú prezentáciu som sa rozhodla preto, že som mohla podrobnejšie popísať našu chatu v porovnaní s neplatenou prezentáciou. Prioritou bola vysoká navštevovanosť Vašej stránky, prijateľná cena za prezentáciu a hlavne možnosť podrobného popisu ubytovania vo viacerých jazykoch. V celku som spokojná s prezentáciou. Oceňujem, že pri vyhľadávaní objektov cez vyhľadávače sú odkazy z vašej stránky na prvých miestach. Páči sa mi flexibilita z Vašej strany, rýchlosť pri aktualizácii údajov a počítadlo je tiež veľmi dobrá vec. Ďalej možnosť podrobného popisu ubytovania vo viacerých jazykoch, ktorá nám umožnila zvýšiť počet záujemcov/zákazníkov z iných krajín.
Ing. Henrieta Lieskovská - Chata POD SMREKMI
Penzión ADMITRozbehnutie penziónu, prístup k väčšiemu okruhu záujemcov, reklama.
Ing. Peter Ďurko - Penzión ADMIT
Vila MARIONV súčasnej dobe je veľmi veľa internetových portálov so zameraním na ponuku ubytovacích služieb. Pri rozhodovaní hrá hlavnú úlohu samozrejme cena, vhodnosť zaradenia nášho zariadenia vzhľadom k jeho veľkosti a zameraniu, aktívny prístup poskytovateľa, odozva zo strany klientov... Som spokojný s prezentáciou na vašej webovej stránke a oceňujem váš aktívny prístup a neustále inovácie.
Roman Repa - Vila MARION
Privát BEDNÁRNáš privát sme uverejnili na viacerých platených stránkach a však najviac návštevníkov nás navštívilo práve z Vašej stránky. Sme spokojní s prezentáciou.
Ján Bednár - Privát BEDNÁR
Chata SÝPKAMožnosť čo najširšej prezentácie na webe.
Milan Vozár - Chata SÝPKA
Privát KRAJANKAU mňa rozhodlo to, že v dnešnej dobe a konkurencii sa nemožno spoliehať na to, že do nášho privátu prídu ľudia z ulice. Mám rada veci, ktoré sú zorganizované a to mi platená reklama svojim spôsobom umožňuje. Treba dať o sebe vedieť, vybudovať si dobré meno a investícia do reklamy sa vráti. Vaša stránka ma zaujala svojim príťažlivým dizajnom a cenou a preto som sa pre ňu rozhodla Som spokojná s prehľadnosťou stránky, informácie o našom objekte sú jasné a stručné, no zároveň pútavé. Nedávno ma potešila promtná aktualizácia údajov o našom objekte, komunikácia funguje na vysokej úrovni. ĎAKUJEM, takú spoluprácu oceňujem.
Janka Krajčiová - Privát KRAJANKA
Chata LIESKAUrobiť si prezentáciu na čo najväčšom počte portálov. Ak je žiadaný portál /počet prezeraní od klientov/, nie je pre mňa dôležité, či je bezplatný alebo zadarmo. Pri dobrej prezentácii je predsa nádej na návratnosť investície.
Vitálošová Bibiana - Chata LIESKA
Privát HABOVKAZískať klientelu a prezentovať zákazníkom, čo najlepšie svoje ubytovacie zariadenie. Čo sa týka prínosu klientely, som spokojná priemerne. Čo sa týka vašej stránky, som veľmi spokojná. Je s vami dobrá spolupráca. Oceňujem najmä umiestnenie podrobných popisov s fotkami zariadenia.
Helena Pavčová - Privát HABOVKA
VILA ADRIAPri registrácii sme zaplatili ročný poplatok preto, aby sme boli dostupní pre hostí práve v začiatkoch poskytovania ubytovacích služieb. Cez vašu stránku nás našlo veľa záujemcov. Možnosť byť dlhodobo zaradení na popredných miestach za poplatok sme nevyužili. S prezentáciou nášho ubytovanie sme spokojní. Oceňujeme promptnosť pri aktualizácii údajov, ochotu kedykoľvek reagovať na naše potreby. Vzhľadom na to, že my kladieme dôraz hlavne na fotografie, lebo zo skúseností vieme, že hostí zaujali práve ony, veľmi oceňujeme uverejnenie 12 a následnú možnosť odkazu na vlastnú webovú adresu.
Adriana Dragonová - VILA ADRIA
Privát ČIERNES prezentáciou som spokojný, hlavne pre priamy kontakt so zákazníkom.
Róbert Kubica - Privát ČIERNE
Penzión GOLDEN FOX***Viacej zviditeľniť náš ubytovací objekt. Vysoká návštevnosť vášho webu a profesionalita Zatiaľ sme s prezentáciou nášho ubytovania spokojní. Ako pozitívne oceňujeme mutácie stránky do cudzích jazykov a rýchle vyhľadávanie ubytovacích zariadení.
Zlatica Lišaníková - Penzión GOLDEN FOX
Privát RUŽBASKÁVeľmi dobrá reklama pre ubytovanie. Serióznosť stránky 123ubytovanie. Som veľmi spokojná, naše ubytovanie je na vašej stránke veľmi dobre prezentované, je to prehľadné a pravdivo opísané.
Katarína Krempaská - Privát RUŽBASKÁ
Privát U MLYNAPretože čoraz viac záujemcov vyhľadáva ubytovanie cez profesionálne internetové stránky. V nemalej miere zohrala aj výhodná cenová ponuka. Cez Vašu webstránku sa nám prihlásilo dosť záujemcov o ubytovanie. Dúfam, že po vynovení Vašej stránky to bude tohoto roku ešte lepšie.
Juraj Krakovský - Privát U MLYNA