Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

Privát U MLYNA - Liptov - Liptovská Teplá

Vybavenosť izieb

TV SAT
rádio
kuchynka
rýchlovarná kanvica
mikrovlnka
chladnička
kúpeľňa
WC

Vybavenosť objektu

kúpanie / aquapark
lyžovanie v okolí
pre rodiny s deťmi
pre dvojice
zákaz fajčenia
strážené parkovisko
TV
TV-SAT
kuchynka
kúpeľňa
WC
terasa
altánok
gril
ohnisko
miestnosť pre lyže alebo bicykle

Popis

Privát U mlyna sa nachádza v obci Liptovská Teplá - 1,5 km od termálneho kúpaliska Bešeňová. Blízko preteká potok.
Celoročné ubytovanie v tichom prostredí v prízemnej rekreačnej chatke.
Dispozičné riešenie: spálňa 4 + 1, kuchynský kút s kompletným vybavením (elektrická dvojplatnička, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa (sprchovací kút, WC), spoločenská miestnosť s televízorom, terasa na posedenie. Samozrejmosťou je studená a teplá voda.
Súčasťou chatky Privát U mlyna je altánok. Možnosť grilovania a opekania.
Parkovanie v areáli.

Lokalita

Žilinský kraj
okres Ružomberok
Liptov
Aquapark Tatralandia
Liptovská Mara
Thermal park Bešeňová
Liptovská Teplá

Nájdi na mape

Kapacita

4 + 1

Stravovanie

Kompletne vybavená kuchyňa.
Možnosť stravovania sa v miestnej reštaurácii - 350 m, Penzión za mlynom - 100 m
Penzión na majeri - Ivachnová - 1000 m.

Cenník

na dotaz

Aktivity

Letné:
turistika - Chočské pohorie, Západné Tatry, Nízke Tatry, Vysoké Tatry, cykloturistika, kúpanie - termálne kúpalisko Bešeňová, vodná nádrž Liptovská Mara, termálne kúpalisko Lúčky, Aquapark Tatralandia.
Zimné:
lyžiarske strediská - SKI PARK Ružomberok, Jasná - Nízke Tatry, termálne kúpalisko Bešeňová, termálne kúpalisko Lúčky, Aquapark Tatralandia
 

Kontakt

Privát U mlyna
Juraj Krakovský, Liptovská Teplá 165, 034 83 Liptovská Teplá
Web: umlyna.123u.sk
 

Odporučte toto ubytovanie svojim priateľom

Najkratšia a najkrajšia adresa na internete pre toto ubytovanie: www.123u.sk/umlyna

 

Kniha návštev - ohlasy hostí - Privát U MLYNA

Dobrý den, poslední srpnový týden jsme si zvolili jako dovolenkový a ani ve snu by mne nenapadlo, že to bude jedna z našich nejhezčích dovolených vůbec. Moře ani pláž nám nechyběly, naopak hory, sluníčko, termální lázně, božský klid a bublající potůček pod okny chatky nás nabily energií na dlouhou dobu dopředu. Chtěli bychom touto cestou poděkovat manželům Krakovským za velmi vřelé přivítání - připadali jsme si zde jako doma u rodičů, za velmi pěkné ubytování s možností posezení a grilování, za cenné informace o možných výletech a túrách po vrcholcích hor. I naše jedenáctileté dítě po dovolené prohlásilo, že bychom se sem mohli ještě někdy podívat, ale bez kol. Cyklistické výlety jsou totiž opravdu dřina - takže jen pro silné jedince. Přejeme manželům Krakovským spokojené klienty, přinejmenším jako jsme byli my. Pavlínka, Toník, Toník ml. Horáčkovi za Strašic

Pavlína Horáčková / 28. September 2009 21:05

Dobrý den do L.Teplé. Po zcela náhodném výběru pro dceru s rodinou a jejich následných referencích v podobě samých superlativů jsme se s mojí paní rozhodli je následovat a po dohodě termínu s majitelem privátu U MLYNA, p.Krakovským, tam strávili jednu z nejhezčích dovolených vůbec. Nelze pominout velmi vlídné přijetí, perfektně připravené ubytování a vybavení privátu, laskavost a vstřícnost v poskytování rad a informací k výletům do okolí, jakož i jednání pana i paní Krakovských s námi. Stravování v okolí bylo rovněž na velmi dobré úrovni, o nádheře Roháčů, V.Fatry, N.a V. Tater snad není třeba vůbec se zmiňovat, shrnuto do několika málo slov, prostě nádhera od A až do Z. Děkujeme manželům Krakovským a věříme, že jsme je nenavštívili naposledy, neboť tatranská příroda skýtá mnoho neskutečných zážitků i do budoucna. Doporučujeme každému, kdo má rád hory, přírodu a mimořádně milé a přívětivé lidi, myšleno majitele privátu U MLYNA a jeho paní. Ivan Petroušek a a Liduška Klírová z Plzně.

Ivan Petroušek / 28. September 2009 10:39

Dobrý deň.
Strávili sme príjemný týždeň na chate p. Krakovského. Príjemné prostredie, vynikajúci ľudia. Perfektná a dochvíľna obsluha, chutné jedlá a ľudové ceny v penzióne U Sršňa.
Ešte raz vďaka - Vojto + Marika.

Vojtech Bugyík / 2. September 2008 06:56


Za aktuálnosť a pravdivosť všetkých údajov o ubytovacom zariadení uvedenom na tejto stránke zodpovedá prevádzkovateľ zariadenia (pozri Kontakt).

NEZABEZPEČUJEME REZERVÁCIE POBYTOV

Ak Vás niektoré ubytovanie zaujme, vyplňte prosím rezervačný formulár, ktorý má ubytovanie označené ikonkou Rezervácia online alebo kontaktujte majiteľa ubytovania telefonicky. Platíte priamo majiteľovi ubytovania bez zbytočných poplatkov naviac.

0

Aktovka

Pomocou aktovky môžete:
- vytvoriť svoj zoznam objektov
- poslať hromadnú rezerváciu
- vytlačiť zoznam
- poslať zoznam niekomu e-mailom
TOPlist