Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie
3540 ubytovaní
Ponúkam
Ubytovanie
Rozbaliť vyhľadávací box

Referencie - ohlasy ubytovateľov (str. 2/10)

Ubytovatelia najviac oceňujú našu profesionalitu a operatívnosť, našu nízku cenu, počet rezervácií.

Penzión POLONINYS Vašimi službami som spokojná. Každý mesiac pravidelne dostávam štatistiky ubytovania, mám možnosť akejkoľvek zmeny, alebo doplnenia v priebehu roka. Moji zákazníci často navštevujú Vaše stránky, a tak nájdu aj mňa.
Penzión POLONINY
Penzión MAJADobrý večer s vašimi službami sme dlhodobo veľmi spokojní preto sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.
Štefan Adamec - Penzión MAJA
Chata STREHOVÁS prezentáciou na www.123ubytovanie.sk sme veľmi spokojní. Je to naša jediná prezentácia. Keďže máme malé ubytovacie zariadenie, chceli sme si vybrať len jeden a kvalitný katalóg, ktorý ponúka ubytovanie na Slovensku. Tento ubytovací portál sme si vybrali na základe odporúčania známych z Liptova, ktorí tu tiež úspešne inzerujú a stále majú hostí práve vďaka objednávkam z tohto portálu. Urobili sme dobre. Aj keď máme malú chatku a ubytujeme len v lete, vďaka objednávkam z 123ubytovanie.sk sme mali celé minulé leto kompletne obsadené, dokonca sme museli aj objednávky odmietať. Je to najlepší ubytovací portál na Slovensku. Zaplatené peniaze sa vrátili ihneď ;-) S radosťou tu budeme inzerovať aj naďalej.
Chatka STREHOVÁ
Penzión ALOJZDobrý deň! S Vaším portálom som spokojný, lebo mám hostí od Vás. Nech sa nám darí spoločne.
Alojz Pilár - Penzión ALOJZ
Apartmán GYŐRIS vašou stránkou som veľmi spokojná,máme veľa záujemcov práve z vášho portálu ,je prehľadná,a zákazník si vie ľahko nájsť vhodné ubytovanie.Preto sa teším na ďalšiu spoluprácu a vám želáme veľa šťastia do ďalšej práce.
Žofie Gyoriová - Apartmán GYORI
Chata LEVOČSKÉ VRCHYVzhľadom na dobré skúsenosti s vami chcem predĺžiť registráciu o ďalšie 3 roky. Ste super. Ďakujem. Anna Králová
Chata Závada - Levočské vrchy
Penzión ALENARozhodla som sa predlzit zmluvu s vasim portalom aj na rok 2013, pretoze som spokojna s jeho urovnou. Je prehladny – paci sa mne aj mojim hostom, ktori ho vyuzili k rezervacii v nasom zariadeni. Prijemne ste ma prekvapili riesenim problemov – boli ste velmi korektni, flexibilni a ustretovi.
Alena Michalovičová, majiteľka penziónu - Penzión ALENA, Bojnice
Penzión MÉRYZatiaľ sme s Vašimi službami veľmi spokojní, máme dosť záujemcov o ubytovanie v našich ubyt. priestoroch práve z Vašej internetovej stránky. Prajeme veľa elánu do ďalšej práce!
Ing. Gustáv Méry - Penzión MÉRY
Chalupa VYHNEDobry den. Rozhodli sme sa pokracovat v spolupraci, lebo sa klienti z vasho portalu hlasia, nieste nenasytny, vterny k nam klientom ste ustretovy, cenove pristupny i pre male zariadenia napr. /11 lozok/ vazite si klientou s ktorymi mate dlhodobu spolupracu, davate dokonca zlavy, co sa dnes nenosi, skor naopak, skratka sme spokojny. Dakujeme za spolupracu,tesime sa na dalsiu.
Korena Mariana, UBYEKOPRO,s.r.o. - Chalupa VYHNE
Apartmány ANNADobrý deň, oznamujem vám, že vzhľadom na dobré skúsenosti s vami chcem predĺžiť registráciu o ďalší rok.
Anna Ferenčíková - Privát ANNA, Stará Lesná
Privát u JARINUDobrý deň prajem. Páči sa mi u Vás možnosť že si sami môžme zmeniť fotky, aktualizovať si profil. Chodia nám mesačné štatistiky prehľadu nášho ubytovania. Najviac záujemcov na naše ubytovanie ktorí sa zaujímajú prostredníctvom internetu je práve cez vaše formuláre 1-2-3. Preto máme záujem na pokračovaní spolupráce.
Slavka Jarinová - Apartmán U JARINU
Apartmán KATARÍNAĎakujem za Váš kladný postoj ku mne ako zákazníkovi. Som veľmi spokojná s Vašimi službami. Stránka je prehľadná a ľahko sa aktualizuje a upravuje čo je pre ubytovateľov veľká výhoda. Som spokojná nielen s rýchlosťou aktualizácii ale aj s kvalitou spracovania. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Kšenzakovičová Jarmila - Apartmán KATARÍNA
Chalupa U MATÚŠAPrezentácia u vás je veľmi prehľadná a tým aj veľmi navštevovaná. Máme skúsenosti aj ako ubytovatelia ale aj ako klienti, minulý rok sme si dovolenku našli práve cez váš portál.Neváhali sme ani chvíľu predlžiť si u vás prezentáciu na ďalšie obdobie, pretože za celú dobu doterajšej spolupráce sa nevyskytli žiadne problémy, dokonca sa nám zdá, že si ubytovanie cez vás hľadajú samí slušní ľudia. Prajeme vám i sebe úspešné pokračovanie spolupráce.
Ranušovci, Chalupa U MATÚŠA
Privát ŠAVELOVÁPrezentovať naše ubytovanie na 1-2-3-ubytovanie.sk bolo skutočne skvelé rozhodnutie, za tie 3 roky ste sa nám skutočne osvedčili najviac. Ďakujem za príjemnú spoluprácu a prajem veľa spokojných ubytovateľov i návštevníkov Vašich stránok :)
Privát ŠAVELOVÁ, Stará Lesná
Chalupa SKLENÉSom veľmi spokojná so spoluprácou s 1-2-3-ubytovaním, ponúkate seriózne služby za veľmi výhodné ceny. Vždy aktuálne sú majitelia informovaní o svojom ubytovacom zariadení. Nenavyšujete cenu spolupráce a preto doporučujem všetkým ubytovateľom. Zdraví Sitárová a hneď uhrádzam sumu za spoluprácu na ďalší rok.
Jana Sitárová, Privát SKLENÉ
Apartmány ENJOY TATRY & REZORTSom s vami veľmi spokojný, toľko peňazí ste mi zarobili že dovidenia, konkrétne v číslach mám prezentáciu (Apartmán Lomnica C12) u Vás 2 mesiace a zarobené za rezervácie 1650 eur, telefonáty mám skoro každý deň, len tak ďalej, mám ináč prezentácie aj inde, ale najväčšia časť objednávok je od Vás, tie ostatné sú zanedbateľné.
Matej Ištván - Apartmán LOMNICA C 12
Chalupa BARDOŇOVODobrý den. S vašim internetovým portálom som velmi spokojný a preto prosím o obnovenie registrácie nášho ubytovacieho zariadenia, na dobu jedného roka. Dakujem za spoluprácu a teším sa na ďalšiu.
Eduard Macskay - Chalupa BARDOŇOVO
Penzión JANASme spokojní s Vaším portálom a službami. Máme dosť hostí od Vás. Určite je načom popracovať aj z Vašej strany, napr. online zmeny, ktoré by sme si mohli robiť sami.
Robert Palenčík, Penzion JANA
Ubytovanie LUKÁŠDobrý deň. S vašimi službami sme nadmieru spokojní a preto s Vami rátame aj do budúcna :) Vďaka Vám sa nám zvýšila návštevnosť ďakujeme za spoluprácu.
Kubala Miroslav - Penzión U LUKÁŠA
UBYTOVANIE PMBDobrý deň, s Vašim portálom som spokojný a ďakujem aj za mesačné štatistiky. S pozdravom Pavel Briatka
Pavel Briatka - Ubytovanie PMB
Privát MICHAELADobry den chcem sa Vám podakovať za profesionalne vedenie stránky a pohotove riešenie aktualizácií.Rada by som spolupracovala s Vašim portálom aj nadalej.S pozdravom Baranová -privát Michaela:)
Jaroslava Baranová, Privát MICHAELA
Apartmán GERHÁTĎakujeme. Sme plne spokojní so stránkou. Gerhátová
p. Gerhátová - Apartmán GERHÁT
Privát ĽUBICADobrý večer, Podľa štatistiky, ktorú si vediem, z Vašej stránky, na ktorej je moje ubytovacie zariadenie prezentované, mám každú sezónu/ letnú i zimnú/ priemerne 3 - 5 ubytovaných skupín + niekoľko rodín, ktoré sa opakovane vracajú, resp. doporučia ubytovanie svojim známim. Vaša prezentácia je prehľadná a i pri pomerne veľkom počte ubytovacích zariadení, je vyhľadávanie pomerne ľahké a jednoduché, pretože vyhľadávanie je podľa krajov, okresov, obcí a lokalít, čo záujemcovi o ubytovanie urýchli výber, pokiaľ hľadá ubytovanie v konkrétnej lokalite pre ktorú je už rozhodnutý. Čo veľmi chválim je Inzercia, čo urýchli záujemcom o ubytovanie si vybrať z priamo ponúkaných zariadení. Ďakujem za spoluprácu. S pozdravom Okoličányová - Privat Ľubica.
Ľubica Okoličányová - Privát ĽUBICA
Privát IVETDobrý deň, tak ako každý rok aj tento sme sa rozhodli pre predĺženie prezentácie na vašom portáli. Každoročne sa najviac hostí objedná cez vašu stránku a preto vám stále dôverujeme. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom
Iveta Paprčiaková - Privát IVET

Odosielam...

Odosielam...

0

Aktovka

Pomocou aktovky môžete:
- vytvoriť svoj zoznam objektov
- poslať hromadnú rezerváciu
- vytlačiť zoznam
- poslať zoznam niekomu e-mailom
TOPlist