Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

3420 ubytovaní
Rozbaliť vyhľadávací box

Referencie - ohlasy majiteľov registrovaných ubytovaní (str. 2/10)

Majitelia a prevádzkovatelia ubytovacích zariadení prezentovaných na našich stránkach najviac oceňujú našu nízku cenu, našu profesionalitu a operatívnosť, priamy kontakt so zákazníkom, počet rezervácií z nášho webu.

Apartmán GERHÁTĎakujeme sme veľmi spokojní s vašou stránkou S pozdravom Gerhátoví
Apartmán GERHÁT Veľký Meder
Chata KLAUDIAS Vašimi službami som spokojná, prezentácia je prehľadná, služby výborné.
Dorová Mária - Chata KLAUDIA
Ubytovanie na HradeDobrý deň, so vzájomnou spoluprácou a prezentáciou nášho ubytovania sme spokojní a chceli by sme v spolupráci pokračovať aj v ďalšom roku. Váš ubytovací portál sme si vybrali z viacerých dôvodov. V prvom rade sme hľadali portál,ktorý sa nachádza na prvých miestach vrámci internetových vyhľadávačov a takisto bola pre nás dôležitá kvalita prezentácie a vzájomná komunikácia portálom. Môžeme povedať, že všetky tieto naše podmienky sa splnili. Presvedčili nás o tom aj rezervácie, ktoré sme obdržali z Vášho portálu. Veľmi kladne hodnotíme aj pravidelné mesačné zasielanie štatistík nášho ubytovania. Takisto zasielanie aktualít z Vášho portálu je primerané ( nemáme pocit že by bolo slabé a na druhej strane nám zbytočne nezahlcujete mailovú schránku). Možno jedinou vecou, ktorú by sme Vám mohli poradiť ohľadom skvalitnenie Vašich služieb je lepšia úprava cenníka služieb a to ako z estetického tak z funkčného hľadiska. Ďakujem.
Ing. Václav Vaculčík - Ubytovňa na Hrade
LIPTOVSKÁ DREVENICADobrý deň, mám záujem o prezentáciu na Vašom portály, pretože je výborný.
LIPTOVSKÁ DREVENICA
Chata POD LANOVKOUDobrý deň, s prezentáciou na Vašom portáli chceme pokračovať a rozhodli sme sa prezentáciu na Vašich stránkach predĺžiť, nakoľko sme spokojný so službami, priebežnými štatistikami a informáciami poskytovanými z Vašej strany. Rada sa odvolávam na Váš portál, posúvam link priateľom, záujemcom, potenciálnym klientom - nakoľko nemáme vlastnú webovú stránku. Vyhovuje mi, že si informácie môžem sama editovať a meniť fotky podľa toho ako sa to u nás mení.. Verím v úspešnú spoluprácu aj na ďalší rok !
Chata POD LANOVKOU
Chata BELUŠSKÉ SLATINYsme spokojni, chodi k nam dost vela ludi prave vdaka vasmu portalu.
Ing. Róbert Ďurajka - Chata BELUŠSKÉ SLATINY
Apartmány KATTYSme spokojní s Vašimi službami a preto sme sa rozhodli predĺžiť prezentáciu na Vašej stránke. Nemáme výhrady voči žiadnym Vašim službám takže nič nás nenapadá čoby sme chceli zmeniť. Ďakujeme.
Apartmány KATTY
Penzión POLONINYS Vašimi službami som spokojná. Každý mesiac pravidelne dostávam štatistiky ubytovania, mám možnosť akejkoľvek zmeny, alebo doplnenia v priebehu roka. Moji zákazníci často navštevujú Vaše stránky, a tak nájdu aj mňa.
Penzión POLONINY
Penzión MAJADobrý večer s vašimi službami sme dlhodobo veľmi spokojní preto sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.
Štefan Adamec - Penzión MAJA
Chata STREHOVÁS prezentáciou na www.123ubytovanie.sk sme veľmi spokojní. Je to naša jediná prezentácia. Keďže máme malé ubytovacie zariadenie, chceli sme si vybrať len jeden a kvalitný katalóg, ktorý ponúka ubytovanie na Slovensku. Tento ubytovací portál sme si vybrali na základe odporúčania známych z Liptova, ktorí tu tiež úspešne inzerujú a stále majú hostí práve vďaka objednávkam z tohto portálu. Urobili sme dobre. Aj keď máme malú chatku a ubytujeme len v lete, vďaka objednávkam z 123ubytovanie.sk sme mali celé minulé leto kompletne obsadené, dokonca sme museli aj objednávky odmietať. Je to najlepší ubytovací portál na Slovensku. Zaplatené peniaze sa vrátili ihneď ;-) S radosťou tu budeme inzerovať aj naďalej.
Chatka STREHOVÁ
S prezentáciou na Vašom portály som veľmi spokojná. Ľahko sa upravuje, je prehľadný pre mňa, ako ubytovateľa, ale rovnako dobre čitateľný pre hostí. Stránka zabezpečuje rýchle a ľahké spojenie oboch strán. Vďaka Vášmu portálu som mala veľa záujemcov a to nielen zo Slovenska, ale aj ČR a Polska. Chcem sa Vám, poďakovať a prajem Vám, veľa spokojných zákazníkov a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Stanislava Péteriová - Apartmán TRIO
Penzión ALOJZDobrý deň! S Vaším portálom som spokojný, lebo mám hostí od Vás. Nech sa nám darí spoločne.
Alojz Pilár - Penzión ALOJZ
Apartmán GYORIS vašou stránkou som veľmi spokojná,máme veľa záujemcov práve z vášho portálu ,je prehľadná,a zákazník si vie ľahko nájsť vhodné ubytovanie.Preto sa teším na ďalšiu spoluprácu a vám želáme veľa šťastia do ďalšej práce.
Žofie Gyoriová - Apartmán GYORI
Chata LEVOČSKÉ VRCHYVzhľadom na dobré skúsenosti s vami chcem predĺžiť registráciu o ďalšie 3 roky. Ste super. Ďakujem. Anna Králová
Chata Závada - Levočské vrchy
Na stranke 123ubytovanie.sk uz inzerujeme 7 rok a so strankou sme velmi spokojni. Stranka je prehladna a host si vie lahko najst vhodne ubytovanie. Sluzby zo strany majitela stranky su velmi rychle. Tesime sa aj na dalsiu spolupracu a vela spokojnych hosti. S pozdravom,
A. Hosty - Chata KOZUB
Penzión ALENARozhodla som sa predlzit zmluvu s vasim portalom aj na rok 2013, pretoze som spokojna s jeho urovnou. Je prehladny – paci sa mne aj mojim hostom, ktori ho vyuzili k rezervacii v nasom zariadeni. Prijemne ste ma prekvapili riesenim problemov – boli ste velmi korektni, flexibilni a ustretovi.
Alena Michalovičová, majiteľka penziónu - Penzión ALENA, Bojnice
Penzión MÉRYZatiaľ sme s Vašimi službami veľmi spokojní, máme dosť záujemcov o ubytovanie v našich ubyt. priestoroch práve z Vašej internetovej stránky. Prajeme veľa elánu do ďalšej práce!
Ing. Gustáv Méry - Penzión MÉRY
Chalupa VYHNEDobry den. Rozhodli sme sa pokracovat v spolupraci, lebo sa klienti z vasho portalu hlasia, nieste nenasytny, vterny k nam klientom ste ustretovy, cenove pristupny i pre male zariadenia napr. /11 lozok/ vazite si klientou s ktorymi mate dlhodobu spolupracu, davate dokonca zlavy, co sa dnes nenosi, skor naopak, skratka sme spokojny. Dakujeme za spolupracu,tesime sa na dalsiu.
Korena Mariana, UBYEKOPRO,s.r.o. - Chalupa VYHNE
S Vašou stránkou sme spokojní. Skonštatovali sme, že z Vašej stránky sme v sezóne mali najviac objednávok.
Chata ŤAVODA, Kováčová pri Zvolene
Apartmány ANNADobrý deň, oznamujem vám, že vzhľadom na dobré skúsenosti s vami chcem predĺžiť registráciu o ďalší rok.
Anna Ferenčíková - Privát ANNA, Stará Lesná
Privát u JARINUDobrý deň prajem. Páči sa mi u Vás možnosť že si sami môžme zmeniť fotky, aktualizovať si profil. Chodia nám mesačné štatistiky prehľadu nášho ubytovania. Najviac záujemcov na naše ubytovanie ktorí sa zaujímajú prostredníctvom internetu je práve cez vaše formuláre 1-2-3. Preto máme záujem na pokračovaní spolupráce.
Slavka Jarinová - Apartmán U JARINU
Apartmán KATARÍNAĎakujem za Váš kladný postoj ku mne ako zákazníkovi. Som veľmi spokojná s Vašimi službami. Stránka je prehľadná a ľahko sa aktualizuje a upravuje čo je pre ubytovateľov veľká výhoda. Som spokojná nielen s rýchlosťou aktualizácii ale aj s kvalitou spracovania. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Kšenzakovičová Jarmila - Apartmán KATARÍNA
Chalupa U MATÚŠAPrezentácia u vás je veľmi prehľadná a tým aj veľmi navštevovaná. Máme skúsenosti aj ako ubytovatelia ale aj ako klienti, minulý rok sme si dovolenku našli práve cez váš portál.Neváhali sme ani chvíľu predlžiť si u vás prezentáciu na ďalšie obdobie, pretože za celú dobu doterajšej spolupráce sa nevyskytli žiadne problémy, dokonca sa nám zdá, že si ubytovanie cez vás hľadajú samí slušní ľudia. Prajeme vám i sebe úspešné pokračovanie spolupráce.
Ranušovci, Chalupa U MATÚŠA
Privát ŠAVELOVÁPrezentovať naše ubytovanie na 1-2-3-ubytovanie.sk bolo skutočne skvelé rozhodnutie, za tie 3 roky ste sa nám skutočne osvedčili najviac. Ďakujem za príjemnú spoluprácu a prajem veľa spokojných ubytovateľov i návštevníkov Vašich stránok :)
Privát ŠAVELOVÁ, Stará Lesná

Odosielam...

Odosielam...

0

Aktovka

Pomocou aktovky môžete:
- vytvoriť svoj zoznam objektov
- poslať hromadnú rezerváciu
- vytlačiť zoznam
- poslať zoznam niekomu e-mailom
TOPlist