Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

3420 ubytovaní
Rozbaliť vyhľadávací box

Referencie - ohlasy majiteľov registrovaných ubytovaní (str. 3/10)

Majitelia a prevádzkovatelia ubytovacích zariadení prezentovaných na našich stránkach najviac oceňujú našu nízku cenu, našu profesionalitu a operatívnosť, priamy kontakt so zákazníkom, počet rezervácií z nášho webu.

Chalupa SKLENÉSom veľmi spokojná so spoluprácou s 1-2-3-ubytovaním, ponúkate seriózne služby za veľmi výhodné ceny. Vždy aktuálne sú majitelia informovaní o svojom ubytovacom zariadení. Nenavyšujete cenu spolupráce a preto doporučujem všetkým ubytovateľom. Zdraví Sitárová a hneď uhrádzam sumu za spoluprácu na ďalší rok.
Jana Sitárová, Privát SKLENÉ
Apartmány ENJOY TATRY & REZORTSom s vami veľmi spokojný, toľko peňazí ste mi zarobili že dovidenia, konkrétne v číslach mám prezentáciu (Apartmán Lomnica C12) u Vás 2 mesiace a zarobené za rezervácie 1650 eur, telefonáty mám skoro každý deň, len tak ďalej, mám ináč prezentácie aj inde, ale najväčšia časť objednávok je od Vás, tie ostatné sú zanedbateľné.
Matej Ištván - Apartmán LOMNICA C 12
Dobrý deň, sme veľmi spokojní so službami a prístupom, takže si s radosťou predĺžime prezentáciu. Zatiaľ máme od Vás najviac klientov, takže sme veľmi spokojní.
Alžbeta Kosturíková, Apartmán MODRÝ SEN
Chalupa BARDOŇOVODobrý den. S vašim internetovým portálom som velmi spokojný a preto prosím o obnovenie registrácie nášho ubytovacieho zariadenia, na dobu jedného roka. Dakujem za spoluprácu a teším sa na ďalšiu.
Eduard Macskay - Chalupa BARDOŇOVO
Penzión JANASme spokojní s Vaším portálom a službami. Máme dosť hostí od Vás. Určite je načom popracovať aj z Vašej strany, napr. online zmeny, ktoré by sme si mohli robiť sami.
Robert Palenčík, Penzion JANA
Penzión U LUKÁŠADobrý deň. S vašimi službami sme nadmieru spokojní a preto s Vami rátame aj do budúcna :) Vďaka Vám sa nám zvýšila návštevnosť ďakujeme za spoluprácu.
Kubala Miroslav - Penzión U LUKÁŠA
UBYTOVANIE PMBDobrý deň, s Vašim portálom som spokojný a ďakujem aj za mesačné štatistiky. S pozdravom Pavel Briatka
Pavel Briatka - Ubytovanie PMB
Sme velmi spokojni preto ze prave cez vas sa nam prihlasilo vela hosti co nas samozrejme potesilo este raz dakujeme.
pani Šavelová - Chata KLAUDIA
Privát MICHAELADobry den chcem sa Vám podakovať za profesionalne vedenie stránky a pohotove riešenie aktualizácií.Rada by som spolupracovala s Vašim portálom aj nadalej.S pozdravom Baranová -privát Michaela:)
Jaroslava Baranová, Privát MICHAELA
Apartmán GERHÁTĎakujeme. Sme plne spokojní so stránkou. Gerhátová
p. Gerhátová - Apartmán GERHÁT
Privát ĽUBICADobrý večer, Podľa štatistiky, ktorú si vediem, z Vašej stránky, na ktorej je moje ubytovacie zariadenie prezentované, mám každú sezónu/ letnú i zimnú/ priemerne 3 - 5 ubytovaných skupín + niekoľko rodín, ktoré sa opakovane vracajú, resp. doporučia ubytovanie svojim známim. Vaša prezentácia je prehľadná a i pri pomerne veľkom počte ubytovacích zariadení, je vyhľadávanie pomerne ľahké a jednoduché, pretože vyhľadávanie je podľa krajov, okresov, obcí a lokalít, čo záujemcovi o ubytovanie urýchli výber, pokiaľ hľadá ubytovanie v konkrétnej lokalite pre ktorú je už rozhodnutý. Čo veľmi chválim je Inzercia, čo urýchli záujemcom o ubytovanie si vybrať z priamo ponúkaných zariadení. Ďakujem za spoluprácu. S pozdravom Okoličányová - Privat Ľubica.
Ľubica Okoličányová - Privát ĽUBICA
Privát IVETDobrý deň, tak ako každý rok aj tento sme sa rozhodli pre predĺženie prezentácie na vašom portáli. Každoročne sa najviac hostí objedná cez vašu stránku a preto vám stále dôverujeme. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom
Iveta Paprčiaková - Privát IVET
Privát U MLYNADobrý deň Na základe dobrých skúsenosti s propagáciou na Vaších stránkach samozrejme chcem pokračovať aj v roku 2012- 13. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu. S pozdravom.
Juraj Krakovský - Privát U MLYNA
Apartmán VARGAS Vasou sluzbou som spokojna,cely rok nas prezentujete, mame vela novych zakaznikov a preto som rozhodla aj nadalej s Vami spolupracovat. Prajem uspesnu pracu.
p. Vargaová - Apartmán VARGA
Apartmán SANDAHOUSEMusim poznamenat ze aj ked mame prezentacie aj na inych serveroch, asi najviac klientov mame cez vas, takze samozrejme budeme pokracovat v spolupraci.
Jana Skrovinova Usilla - SANDAHOUSE
Chata DERDÁKVaša stránka je na dobrej úrovni o čom svedčí okrem iného aj jej navštevovanosť. S Vašou stránkou som spokojný. Aj vďaka nej mám celkom dobrú obsadenosť mojej chaty.
Ondrej Derdák - Chata DERDÁK, Mlynky
Penzión PRI HATIDobrý deň, máme zaplatené prezentácie nášho zariadenia vo viacerých portáloch, tento rok sme sa rozhodli, že bude prezentovať iba u tých najlepších a rozhodne vy patríte medzi nich. Vaša stránka je prehľadná, ste na internete dobre viditeľný, z vašej stránky prichádzajú objednávky aj na naše zariadenie, preto sme sa rozhodli pokračovať v prezentácii. Prajeme Vám všetko dobre. S Pozdravom
Michálkovci - Penzión a Drevenica Pri Hati
Chata KLAUDIADobrý deň, s prezentáciou chaty na Vašej stránke som veľmi spokojná, máme od Vás veľa ubytovaných, čo svedčí o kvalite a profesionalitu Vašich služieb.
Dorová Mária - Chata KLAUDIA
Privát BEDNÁRDobrý večer, s Vašou stránkou sme spokojní, preto si predlžujeme prezentáciu na dva roky. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme veľa úspechov. S pozdravom
Ján Bednár - Privát BEDNÁR
Privát MARTINDobrý deň, spokojnosť s Vašimi službami: priama komunikácia s klientom, viem, že záujemca o ubytovanie je z Vašej stránky, primeraná cena za prezentáciu, pekný dizajn na prezentácii, rýchla možnosť úpravy objektu.
Mgr. Michal Klincko - Privát MARTIN
Chata DONOVALY 231Dobrý den, je to jednoduché na vyhladávanie, môžme si meniť ked niečo treba, my sme s Vašimi službami spokojní.
Adriana Heczková - Chata DONOVALY 231
Chalupa MOKRÁŠS vašimi službami som velmi spokojný. Naplna moje očakavania, aj cenovo možem si kedykolvek aktualizovať moju stránku. Velmi pekne dakujem s pozdravom
Chalupa MOKRÁŠ
Chata POD LANOVKOURozhodli sme sa pre Vás, pretože: - všetky informácie, ktoré chcem, aby boli uvedené na stránke, si sama pripravím, a nepotrebujem to konzultovať s ďalšou osobou, ktorá mi tam mnou požadované informácie vkladá - podľa mňa je to obmedzujúce. Prvý bod, prečo ÁNO pre Váš portál - prvýkrát, keď som sa rozhodovala, akú propagáciu chaty zvolím a na akých ubytovacích portáloch - sa mi dostávalo do pozornosti veľa billboardov a reklamných zariadení s vašou webovou stránkou, preto si myslím, keď to prinútilo mňa pozrieť sa - o čo ide, možno tak neurobia všetci, ale veľa ľudí si klikne sa vašu stránku, čo mne veľmi vyhovuje :-) - po zimnej sezóne, môžem povedať, že sa našlo dosť ľudí, ktorý nás našli aj prostredníctvom Vašej web stránky, skoro vždy som sa pýtala odkiaľ sa o nás ubytovaní dozvedeli... - dokonca aj moje rozhodnutie na tento rok je také, že nemám v pláne predlžiť platené registrácie na všetkých portáloch, vybrala som si len tie najlepšie - ja by som nemenila, mne vyhovuje akým systémom fungujete - dobrá spolupráca, pružnosť, funkčnosť, dôveryhodnosť.. - vrelo odporúčam a ďakujem za spoluprácu...
Iveta Ollerová - Chata pod Lanovkou - Snowland - Valčianska dolina
LIPTOVSKÁ DREVENICAspolupráca s Vaším portálom je vždy promptná a kvalitná. Váš portál má vo vyhľadávači predné pozície, takže klienti sa k nemu "dostanú" vo veľkom množstve a tým zaručuje môjmu ubytovaciemu zariadeniu dobrú navštevovanosť - čo je cieľom každého ubytovateľa. Váš portál je jednoduchý a zároveň kreatívny a verím, že nepôjdete zbytočne za inováciou na úkor prehľadnosti. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami. S úctou
Eva Mikulíková - Liptovská drevenica

Odosielam...

Odosielam...

0

Aktovka

Pomocou aktovky môžete:
- vytvoriť svoj zoznam objektov
- poslať hromadnú rezerváciu
- vytlačiť zoznam
- poslať zoznam niekomu e-mailom
TOPlist