Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

3416 ubytovaní
Rozbaliť vyhľadávací box

Villa CARPE DIEM

Trenčianske Teplice

Villa Carpe Diem sa nachádza na tichom mieste v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, priamo nad kúpeľným areálom. V cene ubytovania sú aj raňajky.


Villa Carpe Diem

Hurbanova 343/7, 914 51 Trenčianske Teplice

Tel.: zobraziť telefón

GPS: 48.906340 / 18.173290 Nájdi na mape

Web: Villa CARPE DIEM


Kapacita: 46 osôb

Cena: od 49 € objekt / noc

Info

Rozbaliť

Zbaliť

• Kapacita: 46 osôb (pevné lôžka: 38, prístelky: 8)

• Parkovanie: parkovisko, parkovisko monitorované kamerovým systémom, strážené parkovisko (počet parkovacích miest: 20)

• Majiteľ býva v objekte

• Sezónne využitie objektu: celoročne

• Domáce zvieratá: Bez zvierat

• Poloha objektu: na okraji obce, pri kúpalisku, pri lese

• Ubytovanie vhodné pre: dvojice, luxusné ubytovanie, pre cyklistov, pre firmy, pre rybárov, pre seniorov, pre študentov, pre turistov, rodiny s deťmi, skupiny

• Možnosti využitia: agroturistika, aktívna dovolenka, firemná akcia, kaviareň , kongresy, oddych, relax, reštaurácia, rodinná oslava, školenia, wellness pobyt


Vybavenosť izieb

TV na izbe

TV SAT

rýchlovarná kanvica

chladnička

kúpeľňa

internet

Vybavenosť objektu

TV-SAT

kúpeľňa

vírivka

luxusné ubytovanie

rodiny s deťmi

dvojice

zákaz fajčenia

parkovisko

strážené parkovisko

Bez zvierat

wifi internet

kaviareň

reštaurácia

masáže

Sauna

pre rybárov

spoločenská miestnosť

záhrada

terasa

Last minute

Rozbaliť

Zbaliť

Pridané: 27.06.2019 10:24

Last minute: LETO 2019

05.06.2019 - 28.08.2019
330.00 € 2 osoby / 5 nocí
Minimálny počet osôb: 2
Minimálny počet nocí: 5

Vyberte si termín od 1.6 do 31.8.2019
Pre dve osoby na 5 noci, 6 dní 330 €
Nástup na pobyt vždy v piatok alebo v stredu
Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe so samostatnou kúpeľnou
Raňajky vo forme švédskych stolov
2x 30min masáž chrbát šija
sobotná grilovačka formou bufetu (večera pre dve osoby )
welcome drink pri príchode
Wifi zdarma
Parkovanie pred villou


Popis

Rozbaliť

Zbaliť

Villa Carpe Diem sa nachádza v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, priamo nad kúpeľným areálom. Villa je na tichom mieste.

Všetky izby sú vkusne zariadené. K dispozícii je desať 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou, jedna 2-lôžková izba s oddelenými lôžkami, sedem 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou a s prístelkou na rozkladacej pohovke. Všetky izby sú vybavené LED TV, kúpeľňou, wifi internetom. Vačšina izieb má aj minibarovú chladničku.

Komfortné a luxusné ubytovanie zaručuje priestranný apartmán s jedinečnou terasou s ratanovým sedením a nádherným výhľadom na kúpeľné mestečko. Obývacia izba ponúka príjemné posedenie na koženej sedačke, LED TV, minibarovú chladničku, varnú kanvicu s čajovým servisom a rozkladaciu pohovku na prístelku. Zo spálne s manželskou posteľou je priamy vstup do presvetlenej kúpeľne s vaňou aj so sprchovacím kútom a toaletou.

V cene ubytovania sú aj raňajky.

V priestoroch penziónu Villa Carpe Diem je aj wellness centrum - masáže, vírivka a sauna. Možnosť zabezpečiť kompletnú ambulantnú liečbu v kúpeľoch Trenčianske Teplice.

Cenník

Rozbaliť

Zbaliť

Celoročne
 
89 € izba / noc
2-lôžková izba s manželskou posteľou s výhľadom na Trenčianske Teplice
Celoročne
 
69 € izba / noc
2-lôžková izba s manželskou posteľou a terasou
Celoročne
 
95 € 3 osoby / izba / noc
Celoročne
 
129 € 2 osoby / apartmán / noc
Zima
 
54 € izba / noc
2-lôžková izba s manželskou posteľou
Stravovanie
 
dohodou
Doplatky
 
1 € rekreačný poplatok / osoba / noc
 
40 € wellness
 
20 € masáž

Cena zahŕňa

- ubytovanie za noc v izbe alebo apartmáne - bohaté raňajky formou švédskych stolov - neobmedzené Wi-Fi pripojenie - parkovanie pred hotelom - ubytovanie pre dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma

Stravovanie

Rozbaliť

Zbaliť

reštaurácia v objekte

Aktivity

Rozbaliť

Zbaliť

• bežecké lyžovanie, cyklotrasa, cykloturistika, hrad, hubárčenie, iné historické objekty, jaskyňa, kúpanie / aquapark, letné kúpalisko, masáže, minigolf, múzeum, pre rybárov, termálne kúpalisko, turistika, vyhliadkové lety, wellness, zámok, zber lesných plodov

Kniha návštev 0

Rozbaliť

Zbaliť


Rezervujte

REZERVÁCIA UBYTOVANIA

Vyplňte rezervačný formulár alebo kontaktujte majiteľa ubytovania telefonicky.

Platíte priamo ubytovateľovi bez zbytočných poplatkov naviac.

Za aktuálnosť a pravdivosť všetkých údajov o ubytovacom zariadení zodpovedá prevádzkovateľ zariadenia.

Ubytovací poriadok

Rozbaliť

Zbaliť

Ubytovací poriadok hotela Villa Carpe Diem***

Klient, ktorý si prenájme izbu sa súčasne zaväzuje, že bude dodržiavať nasledujúci ubytovací poriadok hotela Villa Carpe Diem***

 1. Hotel môže ubytovať len klienta, ktorý sa riadne prihlási, alebo má objednané a hotelom potvrdené služby. Za týmto účelom klient vyplní prijímací formulár a predloží príslušnému pracovníkovi hotela svoj platný doklad totožnosti. Ubytovať možno i občana, ktorý má trvalé bydlisko v mieste hotela. Ubytovanie cudzincov sa riadi príslušnými právnymi predpismi. Hotel klientovi vydá ihneď pri nástupe hotelový preukaz / s uvedením čísla izby a dĺžky trvania pobytu / spolu s hotelovou kartou, ktorá klientovi zabezpečí vstup na hotelovú izbu.
 2. Hotel poskytuje klientovi služby v rozsahu a kvalite, určenej príslušnou vyhláškou č. 419/2001 z. Z ministerstva hospodárstva SR, ktorou sa upravuje kategorizácia ubytovacích zariadení a klasifikačné znaky na ich zaraďovanie do tried.
 3. Pri  opakovanom príchode už ubytovaného klienta do hotela je klient povinný preukázať sa na recepcii platným hotelovým preukazom.
 4. Hotel môže v osobitných prípadoch ponúknuť klientovi iné než dohodnuté ubytovanie, pokiaľ sa zásadne neodlišuje od potvrdenej objednávky.
 5. Na základe rezervovaného pobytu je hotel povinný klienta ubytovať v dobe od 14:00 hod. najneskôr do 24:00 hod. – do toho času hotel rezervuje hotelovú izbu pre klienta, ak nie je na rezervácii ubytovania uvedené inak.
 6. Klient používa izbu počas doby, ktorú dohodol s hotelom.
 7. Ak nebol čas odubytovania vopred dohodnutý, odhlási klient svoj pobyt najneskôr do 11:00 hod. nasledujúceho dňa, v tom istom čase uvoľní izbu. Ak klient neurobí v stanovenom termíne, hotel mu môže účtovať pobyt za nasledujúci deň.
 8. Ak klient požiada o predĺženie pobytu, môže mu hotel – ak mu vie vyhovieť – ponúknuť aj inú izbu než tú, v ktorej bol pôvodne ubytovaný.
 9. Klient, ktorý požaduje ubytuje pred 14:00 hodinou uhradí cenu ubytovania za celú predchádzajúcu noc, pokiaľ sa predom nedohodlo ináč.
 10. Hotel v prípade zrušenia rezervovaných a potvrdených služieb uplatňuje storno podmienky a storno poplatky v súlade s obchodnými podmienkami podľa nasledujúcich pravidiel:

15-30 dní /vrátane/ pred nástupom na pobyt je storno poplatok 30% z ceny objednaných služieb

7-14 dní /vrátane/ pred nástupom na pobyt je storno poplatok 50% z ceny objednaných služieb

1-6 dní /vrátane/ pred nástupom na pobyt je storno poplatok 100% z ceny objednaných služieb

 1. Klient platí účet zvyčajne pri odchode. Pri pobyte presahujúcim 3 dni môže hotel vyžadovať aj zálohovú platbu pred začatím pobytu klienta. Hotelové účty sú splatné ihneď po predložení. Toto sa nevzťahuje na individuálne dohodnuté zmluvné podmienky.
 2. Za ubytovanie a ostatné služby je klient povinný platiť cenu v súlade s platným cenníkom. Prípadné cenové rozdiely medzi objednanými a poskytnutými službami sa vyrovnávajú pri skončení pobytu.
 3. Klient si pri obsadení izby vo vlastnom záujme prekontroluje stav a funkčnosť zariadení na izbe a zistené prípadné závady je povinný ihneď ohlásiť na recepcii.

Tipy na výlet v lokalite Stredné Považie (18 tipov) strana 1 / 2

Odosielam...

Odosielam...

0

Aktovka

Pomocou aktovky môžete:
- vytvoriť svoj zoznam objektov
- poslať hromadnú rezerváciu
- vytlačiť zoznam
- poslať zoznam niekomu e-mailom
TOPlist