Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

3514 ubytovaní
Rozbaliť vyhľadávací box

Villa CARPE DIEM

Trenčianske Teplice

Villa Carpe Diem sa nachádza na tichom mieste v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, priamo nad kúpeľným areálom. V cene ubytovania sú aj raňajky.


Villa Carpe Diem

Hurbanova 343/7, 914 51 Trenčianske Teplice

Tel.: zobraziť telefón

GPS: 48° 54' 22.8'' N / 18° 10' 23.8'' E (Nájdi na mape)

Web: Villa CARPE DIEM


Kapacita: 46 osôb (min. 2 osoby)

Cena: od 71 € objekt / noc

Info

Rozbaliť

Zbaliť

• Kapacita: 46 osôb (pevné lôžka: 38, prístelky: 8)

• Majiteľ býva v objekte

• Sezónne využitie objektu: celoročne

• Poloha objektu: na okraji obce, pri kúpalisku, pri lese

• Ubytovanie vhodné pre: dvojice, pre cyklistov, pre firmy, pre motorkárov, pre seniorov, pre študentov, pre turistov, skupiny

• Možnosti využitia: agroturistika, aktívna dovolenka, dlhodobé ubytovanie, firemná akcia, kaviareň , kongresy, oddych, relax, reštaurácia, rodinná oslava, školenia, teambuilding, wellness pobyt


Vybavenosť izieb

TV na izbe

TV SAT

rýchlovarná kanvica

chladnička

kúpeľňa

internet

Vybavenosť objektu

TV-SAT

vírivka

kúpeľňa

WC

luxusné ubytovanie

dvojice

zákaz fajčenia

parkovisko

strážené parkovisko

bez zvierat

wifi internet

kaviareň

reštaurácia

masáže

Sauna

kúpanie / aquapark

pre rybárov

spoločenská miestnosť

záhrada

terasa

Last minute

Rozbaliť

Zbaliť

Pridané: 05.10.2020 12:33

Celoročne: Romantický pobyt pre dvoch

01.05.2020 - 11.12.2022
189.00 € objekt / pobyt
min. 2 osoby
min. počet nocí: 2

POBYT ZÁHŔŇA
2 osoby / 2 noci
Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s manželskou posteľou so srdiečkovou výzdobou, samostatnou kúpeľňou
Darček na uvítanie vo forme bieleho vínka na izbe
1 hodina romantické privátne wellness
bohaté raňajky vo forme bufetových stolov
4 chodová Romantická večera pre dvoch
Wifi zdarma
Parkovanie pred villou


Popis

Rozbaliť

Zbaliť

Villa Carpe Diem sa nachádza v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, priamo nad kúpeľným areálom. Villa je na tichom mieste.

Villa Carpe Diem svojim hosťom garantuje profesionálne služby, kvalitné ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových izbách tiež s panoramatickým výhľadom na Trenčianske Teplice a krásnym apartmánom s obývačkou a terasou. Villa má tri poschodia na ktorých sú rôzne typy izieb a nedisponuje výťahom.

Všetky izby sú vkusne zariadené. K dispozícii je desať 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou, jedna 2-lôžková izba s oddelenými lôžkami, sedem 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou a s prístelkou na rozkladacej pohovke. Všetky izby sú vybavené LED TV, kúpeľňou, wifi internetom. Vačšina izieb má aj minibarovú chladničku.

Komfortné a luxusné ubytovanie zaručuje priestranný apartmán s jedinečnou terasou s ratanovým sedením a nádherným výhľadom na kúpeľné mestečko. Obývacia izba ponúka príjemné posedenie na koženej sedačke, LED TV, minibarovú chladničku, varnú kanvicu s čajovým servisom a rozkladaciu pohovku na prístelku. Zo spálne s manželskou posteľou je priamy vstup do presvetlenej kúpeľne s vaňou aj so sprchovacím kútom a toaletou.

V cene ubytovania sú aj raňajky. Unikátne raňajky, kde poskytujeme bezlepkové, bezlaktózové a špaldové dobroty a vieme vyhovieť rôznym dnešným intoleranciám.

Na terase pred hotelom s výhľadom na Trenčianske Teplice poskytujeme nielen letné grilovačky, ale aj raňajky, ktoré sú naozaj v lone prírody.

V priestoroch penziónu Villa Carpe Diem je aj wellness centrum - masáže, vírivka a sauna. Možnosť zabezpečiť kompletnú ambulantnú liečbu v kúpeľoch Trenčianske Teplice.

Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie na internet a súkromné parkovisko v cene ubytovania. Villa sa nachádza priamo pod horou Klepáč, 5 min. chôdze do centra mesta. Vďaka jedinečnej polohe si naozaj vychutnáte pokoj a kľud aj napriek blízkosti centra.

Cenník

Rozbaliť

Zbaliť

Celoročne
 
71 € 2 osoby / izba / noc
2-lôžková izba s manželskou posteľou
Celoročne
 
89 € 2 osoby / izba / noc
2-lôžková izba s manželskou posteľou s výhľadom na Trenčianske Teplice
Celoročne
 
99 € 2 osoby / izba / noc
2-lôžková izba s manželskou posteľou a terasou
Celoročne
 
95 € 3 osoby / izba / noc
2-lôžková izba s manželskou posteľou a prísteľkou
Celoročne
 
139 € 2 osoby / apartmán / noc
Apartmán s obývačkou a terasou
Stravovanie
 
9 € raňajky / osoba / deň
Doplatky
 
1.40 € rekreačný poplatok / osoba / noc
 
40 € wellness
 
20 € masáž
Cena zahŕňa
 
raňajky

Cena zahŕňa

- ubytovanie za noc v izbe alebo apartmáne - bohaté raňajky formou švédskych stolov - neobmedzené Wi-Fi pripojenie - parkovanie pred hotelom - ubytovanie pre dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma

Stravovanie

Rozbaliť

Zbaliť

reštaurácia v blízkosti, reštaurácia v objekte

. Hotelové raňajky majú u nás vysoký štandard . Ponúkame bezlepkové a bezlatkózové variácie , a tiež pečieme zo špaldovej múky.

Aktivity

Rozbaliť

Zbaliť

• bežecké lyžovanie, biliard, cyklotrasa, cykloturistika, hrad, hubárčenie, iné historické objekty, jaskyňa, kúpanie / aquapark, kúpele, letné kúpalisko, masáže, minigolf, múzeum, sauna, stolný tenis, termálne kúpalisko, turistika, vyhliadkové lety, wellness, zámok, zber lesných plodov

Unikátne kúpele Trenčianske Teplice, ktoré sú navštevované ľuďmi z celého sveta pre liečivý účinok termálnych prameňov sa nachádzajú v strede krásnej hornatej prírody . Lesom obklopené Trenčianske Teplice ponúkajú nielen celoročné kúpanie a procedúry, ale aj možnosti nekonečnej jemnej turistiky a tiež aj pre priaznivcov bicyklovania a chôdze. Neoddeliteľnou súčasťou je jedinečné  kúpalisko Zelená žaba s wellness, ktoré má 100 ročnú históriu . 
Zaujímavým tipom na celodenný výlet je návšteva a prehliadka klenotov ľudovej architektúry – skanzenu v Čičmanoch a dreveného betlehemu v Rajeckej Lesnej.
Turistické chodníčky vás dovedú na Baske alebo na Machnáč. Trenčianske Teplice ležia v úzkej doline, ktorou preteká potok Teplička a mesto lemujú dva výrazné chrbty – zo severnej strany Grófovec (557 m.n.m.) a z južnej Klepáč (575 mn.m.), ktorý je zároveň najvyšším vrcholom nad kúpeľmi. Potok Havránková dolina je vyhlásený za prírodnú pamiatku. Cyklotrasa Ilava – Homôlka – Baske – Žihľavník – Trenčianske Teplice poteší každého nadšenca aktívneho odpočinku. Trenčín je vzdialený 16 km od Trenčianskych Teplíc. Je to staré historické mesto so zachovanými pamiatkami a Trenčianskym hradom,

Kniha návštev 0

Rozbaliť

Zbaliť


Rezervácia ubytovania

REZERVÁCIA UBYTOVANIA

Vyplňte rezervačný formulár alebo kontaktujte majiteľa ubytovania telefonicky.

Platíte priamo ubytovateľovi bez zbytočných poplatkov naviac.

Za aktuálnosť a pravdivosť všetkých údajov o ubytovacom zariadení zodpovedá prevádzkovateľ zariadenia.

Ubytovací poriadok

Rozbaliť

Zbaliť

Ubytovací poriadok hotela Villa Carpe Diem***

Klient, ktorý si prenájme izbu sa súčasne zaväzuje, že bude dodržiavať nasledujúci ubytovací poriadok hotela Villa Carpe Diem***

 1. Hotel môže ubytovať len klienta, ktorý sa riadne prihlási, alebo má objednané a hotelom potvrdené služby. Za týmto účelom klient vyplní prijímací formulár a predloží príslušnému pracovníkovi hotela svoj platný doklad totožnosti. Ubytovať možno i občana, ktorý má trvalé bydlisko v mieste hotela. Ubytovanie cudzincov sa riadi príslušnými právnymi predpismi. Hotel klientovi vydá ihneď pri nástupe hotelový preukaz / s uvedením čísla izby a dĺžky trvania pobytu / spolu s hotelovou kartou, ktorá klientovi zabezpečí vstup na hotelovú izbu.
 2. Hotel poskytuje klientovi služby v rozsahu a kvalite, určenej príslušnou vyhláškou č. 419/2001 z. Z ministerstva hospodárstva SR, ktorou sa upravuje kategorizácia ubytovacích zariadení a klasifikačné znaky na ich zaraďovanie do tried.
 3. Pri  opakovanom príchode už ubytovaného klienta do hotela je klient povinný preukázať sa na recepcii platným hotelovým preukazom.
 4. Hotel môže v osobitných prípadoch ponúknuť klientovi iné než dohodnuté ubytovanie, pokiaľ sa zásadne neodlišuje od potvrdenej objednávky.
 5. Na základe rezervovaného pobytu je hotel povinný klienta ubytovať v dobe od 14:00 hod. najneskôr do 24:00 hod. – do toho času hotel rezervuje hotelovú izbu pre klienta, ak nie je na rezervácii ubytovania uvedené inak.
 6. Klient používa izbu počas doby, ktorú dohodol s hotelom.
 7. Ak nebol čas odubytovania vopred dohodnutý, odhlási klient svoj pobyt najneskôr do 11:00 hod. nasledujúceho dňa, v tom istom čase uvoľní izbu. Ak klient neurobí v stanovenom termíne, hotel mu môže účtovať pobyt za nasledujúci deň.
 8. Ak klient požiada o predĺženie pobytu, môže mu hotel – ak mu vie vyhovieť – ponúknuť aj inú izbu než tú, v ktorej bol pôvodne ubytovaný.
 9. Klient, ktorý požaduje ubytuje pred 14:00 hodinou uhradí cenu ubytovania za celú predchádzajúcu noc, pokiaľ sa predom nedohodlo ináč.
 10. Hotel v prípade zrušenia rezervovaných a potvrdených služieb uplatňuje storno podmienky a storno poplatky v súlade s obchodnými podmienkami podľa nasledujúcich pravidiel:

15-30 dní /vrátane/ pred nástupom na pobyt je storno poplatok 30% z ceny objednaných služieb

7-14 dní /vrátane/ pred nástupom na pobyt je storno poplatok 50% z ceny objednaných služieb

1-6 dní /vrátane/ pred nástupom na pobyt je storno poplatok 100% z ceny objednaných služieb

 1. Klient platí účet zvyčajne pri odchode. Pri pobyte presahujúcim 3 dni môže hotel vyžadovať aj zálohovú platbu pred začatím pobytu klienta. Hotelové účty sú splatné ihneď po predložení. Toto sa nevzťahuje na individuálne dohodnuté zmluvné podmienky.
 2. Za ubytovanie a ostatné služby je klient povinný platiť cenu v súlade s platným cenníkom. Prípadné cenové rozdiely medzi objednanými a poskytnutými službami sa vyrovnávajú pri skončení pobytu.
 3. Klient si pri obsadení izby vo vlastnom záujme prekontroluje stav a funkčnosť zariadení na izbe a zistené prípadné závady je povinný ihneď ohlásiť na recepcii.

Tipy na výlet v lokalite Stredné Považie (24 tipov) strana 1 / 2

Odosielam...

Odosielam...

0

Aktovka

Pomocou aktovky môžete:
- vytvoriť svoj zoznam objektov
- poslať hromadnú rezerváciu
- vytlačiť zoznam
- poslať zoznam niekomu e-mailom
TOPlist