Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

3371 ubytovaní
Rozbaliť vyhľadávací box

RELAX Apartmány

Kysuce - Oščadnica

Zrubový dom RELAX Apartmány Oščadnica. K dispozícii sú štyri luxusné apartmány, sauna, terasa, parkovisko.


RELAX Apartmány Oščadnica

Peter Koleňák, Oščadnica 1897, 023 01 Oščadnica

Tel.: zobraziť telefón

Facebook: https://www.facebook.com/relaxapartmany

GPS: 49° 26' 37.7'' N / 18° 52' 53.5'' E (Nájdi na mape)

Web: RELAX Apartmány


Kapacita: 20 osôb

Cena: od 125 € objekt / noc

Info

Rozbaliť

Zbaliť

• Ubytovateľ hovorí jazykmi: angličtina, čeština, poľština, ruština, slovenčina

• Kapacita: 20 osôb (pevné lôžka: 20)

• Parkovanie: parkovisko

• Sezónne využitie objektu: celoročne

• Domáce zvieratá: Bez zvierat

• Poloha objektu: horská chata, pri lese, pri lyžiarskom stredisku, v lese

• Ubytovanie vhodné pre: lacné, luxusné ubytovanie, pre cyklistov, pre dvojice, pre firmy, pre motorkárov, pre rodiny s deťmi, pre rybárov, pre seniorov, pre študentov, pre turistov

• Možnosti využitia: aktívna dovolenka, firemná akcia, lyžiarske zájazdy, oddych, relax, škola v prírode, školenia, školské výlety, športové sústredenie, teambuilding


Vzdialenosti od objektu

Obchod: 500 m Reštaurácia: 100 m Zastávka autobusu: 400 m Železničná stanica: 5,5 km Skibus: 400 m


Vybavenosť izieb

TV na izbe

kuchynka

rýchlovarná kanvica

mikrovlnka

chladnička

kúpeľňa

internet

Vybavenosť objektu

TV

luxusné ubytovanie

lacné

lyžovanie v okolí

horská chata

pre rodiny s deťmi

pre dvojice

zákaz fajčenia

parkovisko

Bez zvierat

wifi internet

gril

ohnisko

sauna

pre rybárov

spoločenská miestnosť

lyžiareň

terasa

altánok

Popis

Rozbaliť

Zbaliť

Zrubový dom RELAX Apartmány sa nachádza v najkrajšej lokalite obce Oščadnica časť Zagrapa.

K dispozícii sú štyri luxusne zariadené apartmány. Kapacita každého apartmánu je 5 osôb. Každý apartmán má samostatné kúrenie s ohrevom teplej vody. V každom apartmáne je wifi pripojenie na internet.
Na prízemí apartmánu sa nachádza:
- obývacia izba s LCD televízorom s 3D technológiou
- kuchyňa - sklo keramická varná doska, rúra, mikrovlnka, rýchlo varná kanvica, chladnička, mraznička
- predsieň
- WC
Na poschodí apartmánu sa nachádza:
- spoločná spálňa 2+3 (manželská posteľ a tri 1-lôžkové postele)
- kúpeľňa - sprchovací kút, WC

K dispozícii je terasa, wellness so saunou, miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov.

Parkovanie pri apartmánovom dome.

Lokalita

Rozbaliť

Zbaliť

Cenník

Rozbaliť

Zbaliť

Celoročne
 
125 € apartmán / noc
Minimálny počet nocí: 2
Celoročne
 
100 € apartmán / noc
Minimálny počet nocí: 7

Doplatky

sauna / 1 hod.
15.00 €

Podmienky ubytovania

Rozbaliť

Zbaliť


  • minimálna dĺžka pobytu je na dve noci

  • cena za ubytovanie zahŕňa všetky poplatky vrátane poplatku za ubytovane vo výške 0,60€ za každú osobu a noc a všetky energie

  • záloha 50% z celkovej ceny rezervácie


Stravovanie

Rozbaliť

Zbaliť

bez stravy, kuchynka v objekte

V každom apartmáne je plne vybavená kuchyňa k vlastnej príprave stravy.
reštaurácia 100 m od apartmánového domu Relax
ďalšie možností stravovania v obci Oščadnica

Aktivity

Rozbaliť

Zbaliť

• adrenalínové športy, bežecké lyžovanie, bobová dráha, cyklotrasa, cykloturistika, hubárčenie, iné prírodné zaujímavosti, kaštieľ, lanovka, lyžovanie v okolí, múzeum, pre rybárov, sauna, skanzen, turistika, zber lesných plodov

Lyžovanie: Lyžiarske stredisko Snow Paradise Veľká Rača - zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie,k skialpinizmus, sánkovanie, večerné lyžovanie, bobová dráha, požičovňa športových potrieb, ski servis. Skibus zadarmo. V lete: Sun Paradise Veľká Rača - bobová dráha, bungee trampolínu, detský lanový park, lezecká stena a množstvo ďalších aktivít pre deti aj dospelých Dedovka - bobová dráha, detský lanový park, trampolíny, zjazdy na bicykloch, aquazorbing Turistika a cykloturistika: Kysucké Beskydy - Veľká Rača Terchová Jánošíkove diery Kultúrne pamiatky a zaujímavosti: Oščadnica - Kalvária a kostol Trojmedzie troch štátov Slovenska, Česka a Poľska Vychylovka - múzeum kysuckej dediny Rajecká Lesná - Slovenský Betlehem Radoľa - kaštieľ Rajecké Teplice - kúpele, termálne kúpalisko Staškov - rodný dom Jozefa Krónera Pútnicke miesto Živčáková Turzovka Stará Bystrica - Slovenský orloj

Kniha návštev 0

Rozbaliť

Zbaliť


Rezervujte

REZERVÁCIA UBYTOVANIA

Vyplňte rezervačný formulár alebo kontaktujte majiteľa ubytovania telefonicky.

Platíte priamo ubytovateľovi bez zbytočných poplatkov naviac.

Za aktuálnosť a pravdivosť všetkých údajov o ubytovacom zariadení zodpovedá prevádzkovateľ zariadenia.

Ubytovací poriadok

Rozbaliť

Zbaliť

UBYTOVACÍ PORIADOK

apartmánového domu

RELAX

 

1. Ubytovateľ môže ubytovať hosťa, ktorého riadne prihlási. Za týmto účelom predloží hosť príslušnému pracovníkovi ubytovacieho zariadenia ihneď po príchode svoj občiansky preukaz, cestovný pas alebo iný platný doklad totožnosti

2. V deň príchodu sa môže hosť ubytovať v čase od 14.00 hod do 20.00 hod., v deň odchodu musí opustiť izbu do 11 00 hod., pokiaľ nie je s vedením zariadenia dohodnutý inak.

3. Klient v ubytovacom zariadení nemôže bez súhlasu správcu lokality premiestňovať interiérové zariadenie, robiť úpravy a akékoľvek zásahy do elektrickej alebo inej inštalácie.

4. V ubytovacom zariadení na izbách nie je dovolené klientom používať vlastné elektrické spotrebiče, okrem elektrických spotrebičov slúžiacich na osobnú hygienu a to sušič vlasov, holiaci strojček a pod.

5. Za deti bez dozoru je zodpovedný v plnej miere klient. Ubytovateľ odporúča, aby deti do 10 rokov nenechával bez dozoru dospelých na izbách a ani v ostatných spoločenských priestoroch ubytovacieho zariadenia.

6. Psy, mačky a iné zvieratá nie je možné ubytovávať v apartmánoch zrubového domu.

7. Pri vyzvaní správcu apartmánového domu sa musí klient preukázať ubytovacím preukazom.

8. Pred odchodom je hosť povinný v apartmáne uzavrieť vodovodné kohútiky, zhasnúť v izbách svetlá, elektronicky zabezpečiť objekt svojho apartmánu obdŕžaným bezpečnostným čipom,  uzamknúť dvere na kľúč a tento odovzdať.

9. Za stratu kľúča a bezpečnostného čipu bude účtovaný poplatok vo výške 150€ za vyhotovenie nového kľúča a bezpečnostného čipu.

10. Hosťom nie je dovolené brať do apartmánov športové náradie a predmety určené k športovej činnosti , lyže, lyžiarky, bicykle a pod. Na úschovu športového náradia je vyhradené miesto -  lyžiareň. 

11. Loptové a iné športové hry sa môžu hrať na ihrisku alebo na vyhradených priestoroch tak, aby nebol rušený pokoj a bezpečnosť ubytovaných a ďalších hostí. 

12. Klient používa apartmán a dohodnuté príslušenstvo v čase, ktorý bol dohodnutý s ubytovacím zariadením. V deň príchodu je klient oprávnený používať ubytovanie od 14,00 a v deň odchodu do 11,00 hod.

13. V čase od 22,00 hod. do 06,00 hod. je nočný pokoj.

14. Vo všetkých priestoroch platí prísny zákaz fajčenia.  Apartmány, lyžiareň, sauna a okolité príslušné priestory sú napojené na zvukovú signalizáciu, ktorá sa spustí po detekcií dymu v priestoroch apartmánov a príslušenstva. Fajčiť je povolené na vyhradených miestach mimo ubytovacieho zariadenia.

15. Za škody spôsobené na majetku apartmánového domu zodpovedá hosť podľa platných predpisov.

16.Ubytovacia kaucia vo výške 150 € je splatná pri nástupe na pobyt ktorú vyberá a je uložená u správca apartmánového domu. Po skončení pobytu je kaucia vrátená klientovi, ak nedošlo k poškodeniu zariadenia apartmánu, alebo objektu. Ak došlo k poškodeniu správca apartmánového domu má právo použiť celú kauciu, alebo jej časť na  úhradu škôd. Klient ako zodpovedný zástupca taktiež zodpovedá aj za škody spôsobené neplnoletými osobami, za ktoré je zodpovedný.

17. Na základe objednaného ubytovania sa v deň príchodu môže hosť ubytovať v čase od 14.00 h do 18.00 h. Do tejto doby ubytovateľ pre hosťa izbu rezervuje, pokiaľ v objednávke nebola iná požiadavka a ubytovateľ ju potvrdil. Ak klient( hosť ) do 18.00 h nenahlási svoj príchod, po 18.00 h môže ubytovateľ izbou voľne disponovať, pokiaľ sa s hosťom nedohodne inak. V prípade, že hosť uhradil zálohovú platbu, je ubytovateľ povinný podržať rezerváciu do 22.00 h. Za predpokladu, že hosť nenastúpi na pobyt ani po tomto termíne, ubytovateľ nie je povinný zálohovú platbu v cene nocľahu za prvú noc vrátiť hosťovi. 

18. Klient používa prenajatý apartmán a príslušenstvo počas doby, ktorú si dohodol s ubytovateľom. 

19. Ak nebol čas ubytovania vopred dohodnutý, odhlási klient svoj pobyt najneskôr do 10.00 hodiny posledného dňa, v tom istom čase uvoľní izbu. Ak tak klient neurobí v stanovenom termíne, ubytovateľ mu môže účtovať pobyt za nasledujúci deň. 

20. Klient, ktorý sa ubytuje pred 6.00 hodinou rannou, uhradí cenu ubytovania vo výške 1/2 z ceny ubytovania za predchádzajúcu noc

21. Klient súhlasí s tým, že do jeho apartmánu počas celej doby trvania jeho prenájmu má právo vstúpiť za účelom vykonania svojich služobných povinností chyžná, údržbár prípadne správca apartmánového domu. 

22. Ubytovateľ nezodpovedá za prípadné nezhody, alebo konflikty medzi hosťami. V rozsahu zákonných možností urobí nevyhnutné opatrenia na zabezpečenie poriadku a pokoja v ubytovacích a odbytových priestoroch. 

23. Pracovník apartmánového domu  nie je oprávnený podávať akékoľvek informácie o ubytovaných hosťoch tretím osobám (s výnimkou príslušníkov polície po ich legitimovaní sa a preukázaní opodstatnenosti požadovať tieto údaje) ani povoliť návštevu tretej osoby hosťa bez jeho súhlasu.

24. Z bezpečnostných dôvodov nie je povolené ponechávať deti do 15 rokov veku bez dozoru dospelých na izbe, chodbách a v ostatných spoločenských priestoroch apartmánového domu. 

25. Klient platí účet za ubytovanie pri príchode.  Parkovanie na určenom mieste je bezplatné a nie je strážené.

26. Za cennosti zodpovedá ubytovacie zariadenie iba v tom prípade, ak boli predmety na úschovu prevzaté do úschovy na základe potvrdenia. Ubytovacie zariadenie zodpovedá podľa §433 Občianskeho zákonníka za veci vnesené hosťom do ubytovacieho zariadenia a za škodu, spôsobenú na odložených veciach, len pokiaľ tieto boli uložené na mieste pre to vyhradené. Za peniaze a cenné veci zodpovedá ubytovacie zariadenie vtedy, ak ich prevzalo do úschovy (proti vydanému potvrdeniu o prijatí) podľa Občianskeho zákonníka.

27 . Sťažnosti hostí a prípadné návrhy na zlepšenie činnosti ubytovania prijíma majiteľ. 

28. Kniha prianí a sťažností je k dispozícii v kancelárií ubytovacieho zariadenia. 

29. Klient je povinný dodržiavať ustanovenia ubytovacieho poriadku od momentu, kedy si prenajal apartmán. V prípade, že ho závažným spôsobom poruší, vedenie apartmánového domu má právo odstúpiť od zmluvy a poskytnutí ubytovacej služby aj pred uplynutím dohodnutej doby.

30. Ubytovací poriadok je k dispozícii klientom v každom apartmáne na viditeľnom mieste.    

 

 

Ubytovací poriadok je platný od 1.11.2015   

 

S úctou Ivetka Koleňáková, majiteľka.

 

Tipy na výlet v lokalite Kysuce (10 tipov) strana 1 / 1

Odosielam...

Odosielam...

0

Aktovka

Pomocou aktovky môžete:
- vytvoriť svoj zoznam objektov
- poslať hromadnú rezerváciu
- vytlačiť zoznam
- poslať zoznam niekomu e-mailom
TOPlist