Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie
3549 ubytovaní
Ponúkam
Ubytovanie
Rozbaliť vyhľadávací box

Ubytovanie ANNA

kniha návštev (strana 1 / 1) Pridaj recenziu

Hodnotenie pobytu: (Termín pobytu: 1.5.2023)

Čistota
Komfort
Poloha
Vybavenie
Personál
Pomer cena/kvalita
Celková spokojnosť

Tragedia, tragedia, Oszuści, oszuści oszuści!!!!!!!!!!!!!!!! Mimo że mieliśmy rezerwacje od 30.04 do 02.05. 2023r. Byliśmy tam jedną dobę a raczej noc. Noce w maju jeszcze zimne a właściciel nie ogrzewa pokoi. Dzieci marzły. Po awanturze włączył ogrzewanie na 1 godzinę co nie ogrzało pokoju. Zapłaciliśmy za dwie doby z góry ale po naszych awanturach oddał pieniądze za jedną dobę. Garnki i sztućce dają wiele do życzenia. Patelnia teflonowa nie widziała teflonu zdarta do srebrnej powierzchni, garnki pamiętają lata 70. Czajnika w pokoju nie ma, herbatę aby zrobić musiałam schodzić z drugiego piętra do kuchni. Pan zamyka obiekt na klucz o 22.30 więc, jak chcieliśmy wrócić do pokoju po tej godzinie to Pan mówił, że nie ma takiej możliwości bo "porządek musi być" i oczywiście buciki na parterze zdejmujemy i wkładamy do odpowiednich półek przy wejściu na piętro bo " porządek musi być". Nie polecam tego miejsca zimno zimno zimno, dzieci oraz dorośli spali w ciuchach bo marzli. Tragedia!!!!!!! Opinia poniżej normy!!!!!!!!! Nie wiem skąd takie opinie chyba sami wystawiają !!!!!!!!

Ewa 03.05.2023

Reakcia majiteľa ubytovania: Drahá pani Eva, ďakujeme za to, že všetko to čo ste napísali je cigánstvo. Nebývali ste na druhom poschodí, elektrické kúrenie išlo celý čas - v noci, cez deň to bolo striedavo, vy ste ale pokrútili ventile a tým vám to nehrialo. Zamýkame o 22.30 to je pravda, ale do dispozícií bol kľúč z vnútornej strany dverí, a keby ste niekde chceli ísť v noci von, tak ste mali pýtať náhradný kľúč, ktorý by sme vám dali. Hrnčeky sú normálne klasické, ktoré majú aj hotely v Poľsku.Do dispozícií jest šafka na buty, ale nikto vám nepovedal, že sa máte vyzúvať. To len preto sú tie skrinky na topánky, aby vám tieto topánky nesmrdeli v izbe. Ani raz ste sa neprezuli, Rezervacia - to je tiež cigánstvo, pretože ste prišli 29.5.2023 a odišli 3.5.2023. Čajníky v izbách niesú, to nie je povinné. Na to je vybavená kuchyňa . Izby je potrebné v deň odchodu uvoľniť do 10,00 hod., vaša dcéra s rodinou odišli 0 17,00 hod., čo je obsadená izba ďalší deň, a v objekte ste prvú noc boli iba vy a vaši známy a ani ste po sebe neumyli riad. Musela som to urobiť ja. Druhý krát nech pani ide do hotela, a nie na ubytovanie v súkromí a v hotelu budú super služby za super cenu. Pani Eva zamyslíte sa nad tým, čo ste napísali a koľko je z toho pravda. Je to tak, že tragédia bola vykonštruovaná z vašej strany.

Čistota
Komfort
Poloha
Vybavenie
Personál
Pomer cena/kvalita
Celková spokojnosť

Vše bylo v pořádku a bez problémů. Byli jsme zde velmi spokojeni. Ubytování Anna je opravdu blízko k termálnímu koupališti. Doporučujeme.

Mirek 09.08.2019

Reakcia majiteľa ubytovania: Ďakujem veľmi pekne za hodnotenie a verím, že nás opäť navštivíte Anna

Hodnotenie pobytu: (Termín pobytu: 10.8.2018)

Čistota
Komfort
Poloha
Vybavenie
Personál
Pomer cena/kvalita
Celková spokojnosť

Bardzo polecam, duży komfort mieszkania, blisko na termy i jako baza wypadowa dla wycieczek w Tatry. Przemili właściciele.

Joanna 19.08.2018

Reakcia majiteľa ubytovania: Joanna, dziekujeme bardza i do zabaczenia

Ja jestenm u vas mieszkal a som bardzo zadovoleny.

Piotr 07.04.2017

Bardzo spokojmy

Piotr 03.08.2016

Dzień dobry bardzo mi przykro ale muszę odwołać rezerwację na nazwisko Wanda Płoskonka dla 5 osób w dniach od 30.04.2016 do 03.05.2016, niestety zostałam odwołana z urlopu. przepraszam i pozdrawiam

WANDA PŁOSKONKA 14.04.2016

Odosielam...

Odosielam...

0

Aktovka

Pomocou aktovky môžete:
- vytvoriť svoj zoznam objektov
- poslať hromadnú rezerváciu
- vytlačiť zoznam
- poslať zoznam niekomu e-mailom
TOPlist