Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

3439 ubytovaní
Rozbaliť vyhľadávací box

TATRALANDIA Chatky

kniha návštev (strana 2 / 3)

Super poloha - priamo v areáli Aquaparku Tatralandia, príjemný personál, super strava v reštaurácii ubytovania. Ubytovanie čisté, pekné, kuchynka na chatke super vybavená. V okolí je veľké množstvo atrakcií a zábavy, pre malých aj pre dospelých. Určite sa tu o rok vrátime.

Jozef s rodinou 17.06.2017

Boli sme v Tatralandia Chatka 109 ubytovaní celý týždeň a chodili sme na lyžovačku do Jasnej - na Chopok. Po lyžovačke sme boli každý deň zrelaxovať v saunách a aquaparku - hneď vedľa Chatky 109. Stravovali sme sa v rešraurácii ubytovania, ktorá bola v tesnej blízkosti ubytovania /120m/. Maximálna spokojnosť, pekne zariadené, čisté, príjemná majiteľka... Bolo super, prídeme o rok znovu :-)

Andrejka s manželom Martinom 22.04.2017

Krásne zariadené ubytovanie, na Chatke bol všade poriadok a čisto, čo som ocenila hlavne kvôli malým deťom. Stravovali sme sa v reštaurácii, ktorá je hneď vedľa chatky, aby som aj ja ako matka mala dovolenku :-) Do Aquaparku Tatralandia, ktorý je hneď vedľa Chatky, sme chodili niekoľkokokrát za deň, aby som mohla dať malú dcérku vyspinkať v tichu na chatke. Pre deti tam robili rôzne súťaže a denný animačný program, ktorý sa veľmi páčil starším deťom. S majiteľmi sme sa dohodli na ubytovaní koncom leta, aby sme tam s deťmi strávili znovu koniec prázdnin.

Lenka Konvičková 18.04.2017

Ubytovanie bolo výborné, v kuchynke všetky potrebné riady na varenie. Cez deň sme chodili lyžovať do Jasnej - na Chopok, kde nás priamo z ubytovania odviezol bezplatne SkiBus. Poobede sme si dali termálny bazén, saunu. Deti sa vyšaleli v bazénoch a večer odpadli unavené už o 19hodine, čomu sme sa s manželkou tešili, že sme mali čas aj pre seba. Ďakujeme majiteľom za pekné privítanie so šampanským a bonbonierkou pre deti. Určite sa tu vrátime, moc sa nám páčilo :-)

Michal a Janka, 2deti 14.03.2017

Super ubytovanie, príjemní majitelia. Čistota v chatke, všetko nové, vkusne zariadené. Určite prídeme aj cez leto, aby sme si naplnou užili tobogány, bazény a krásne okolie Liptova. Deťom sa páčilo podkrovie, kde sa pohrali a zabavili. Jedlo sme si objednávali formou donášky - priniesli výbornú pizzu priamo ku chate. Ďakujeme, určite prídeme zas. Fero a Zuzana.

Fero s rodinou 19.11.2016

Chatka 109. Děkujeme za velmi příjemný pobyt. Ubytování bez výhrad. Děti velmi spokojené a my také. Příjemná paní majitelka . Určitě se někdy rádi vrátíme.

Filip Jančata 31.10.2016

Velice příjemné ubytování, chatička čistá naklizená a také děkujeme za malý dáreček - welcome drink... Každoročně jezdíme do nedaleké Bešeňové, ale toto je velká konkurence, děkujeme...

Jihlaváci... 30.10.2016

Maximálne sme boli spokojní, všetkým sa nám páčilo, určite sa znovu vrátime - asi až cez leto, nech si naplno vychutnáme tobogány a celý aquapark. Variť sa nám nechcelo, chodili sme na raňajky na recepcii v resorte ubytovania a boli výborné. Večer sme si objednávali pizzu a iné nezdravé dobroty, ktoré nám doniesli priamo až na chatu.

Eva a Janka s kámošmi 30.10.2016

Bol som na trojdňovej dovolenke s rodinnou - manželka a 3 deti. Maximálna spokojnosť. Ochotný personál na recepcii, majiteľka ústretová a milá. Určite sa znovu vrátime, deťom sa tam veľmi páči.

Julo s manž. 30.10.2016

Chaty 109 a 110, ale aj celé ubytovacie zariadenie sú na veľmi vysokej úrovni, všade bolo čisto, k dispozícii je komplet celé zariadenie kuchyne, prístup a ochota majiteľov na jednotku s hviezdičkou. Informácie na stránke www.tatralandiachatky.123u.sk sú aktuálne a chata je naozaj taká ako ju opisujú na stránke, fotky sú aktuálne. Ubytovaní sme boli 8osôb v obidvoch chatách a určite sa v lete znovu vrátime. Chválime komunikáciu emailom a spôsob platby za prenájom chát prostredníctvom bezhotovostného bankového prevodu.

Zdenka s rodinou + rodinní priatelia - 8osôb 19.10.2016

Odosielam...

Odosielam...

0

Aktovka

Pomocou aktovky môžete:
- vytvoriť svoj zoznam objektov
- poslať hromadnú rezerváciu
- vytlačiť zoznam
- poslať zoznam niekomu e-mailom
TOPlist