Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

3439 ubytovaní
Rozbaliť vyhľadávací box

Chata PRI RAJČANKE

kniha návštev (strana 1 / 1)

Hodnotenie pobytu: (Termín pobytu: 13.7.2020)

Čistota
Komfort
Poloha
Vybavenie
Personál
Pomer cena/kvalita
Celková spokojnosť

Veľká spokojnosť

Martina 19.07.2020

Reakcia majiteľa ubytovania: Ďakujem za takú krásnu recenziu. Teším sa veľmi, že ste boli spokojní. Radi Vás opäť radi privítame.

Hodnotenie pobytu: (Termín pobytu: 5.7.2020)

Čistota
Komfort
Poloha
Vybavenie
Personál
Pomer cena/kvalita
Celková spokojnosť

Tretí ročník - pucličková zostava trošku poznamenaná okolnosťami, udalosťami a dianím vo svete... ale všetko, ako má ;) Zmena však priniesla nové možnosti i iný druh zážitkov :) V každom prípade - Chatka pri Rajčianke je malý raj na zemi, z celého srdca patrí vďaka za to vzácnemu človeku s veľkým srdiečkom - majiteľke Monike :) Takže - ĎAKUJEME za prenádherné chvíle, čarovný čas, rozprávku na zemi... :)

Pucle - 3. ročník ;) 09.07.2020

Reakcia majiteľa ubytovania: Čo dodať Evka...? Moje ďakujem patrí Vám...

Hodnotenie pobytu: (Termín pobytu: 7.7.2019)

Čistota
Komfort
Poloha
Vybavenie
Personál
Pomer cena/kvalita
Celková spokojnosť

Tak sme tu boli zas, a už sme aj zaistili budúci rok! Prečo? Lebo je tu úžasne! :) Monika milá, ĎAKUJEME za krásne chvíle, čo sme tu mohli prežiť, za Tvoju ústretovosť, ochotu, milotu... :) Už teraz sa tešíme na naše ďalšie stretnutia!!! S láskou, úctou a vďakou Maťka, Žofka, Janka, Anička, Evka

Pucle - 2. ročník :) 07.07.2019

Reakcia majiteľa ubytovania: Milé priateľky. Vy dávate mojej práci význam. Ak ste sa cítili príjemne,som nesmierne šťastná. Už teraz sa teším na Vás.

Hodnotenie pobytu: (Termín pobytu: 7.7.2018)

Čistota
Komfort
Poloha
Vybavenie
Personál
Pomer cena/kvalita
Celková spokojnosť

Obrovské ďakujeme patrí pani majiteľke Monike

Monika Kovacova 24.07.2018

Reakcia majiteľa ubytovania: Milá Monika a Daniel, bolo mi potešením.

Hodnotenie pobytu: (Termín pobytu: 12.5.2018)

Čistota
Komfort
Poloha
Vybavenie
Personál
Pomer cena/kvalita
Celková spokojnosť

Milá Monika, srdečne Vám ďakujeme za možnosť prežiť prekrásny víkend! Všetko bolo úžasné, nič nám k šťastiu nechýbalo :) Chatka a jej okolie maximálne naplnila, presnejšie - prevýšila, naše očakávania, poskytla všetko, čo sme potrebovali. Veľmi príjemné prostredie, interiér i exteriér, ktoré dýcha pokojom, a z ktorého cítiť, že bolo a je tvorené s láskou, hladí po duši. Všetko čistučké, príjemné, pekné... Bonusom je milá, ústretová, srdečná majiteľka ;) Ď A K U J E M E ! Prajeme všetko, všetko dobré, slniečkom prežiarené dníčky :) S láskou a vďakou Anička, Maťka, Žofka, Janka, Evka

Pucle ;) 13.05.2018

Reakcia majiteľa ubytovania: Drahé dievčatá, Ďakujem Vám za uznanie. Bolo mi cťou Vás spoznať a naozaj nesmierne sa teším, že ste sa cítili u nás príjemne, že ste si oddýchli a načerpali nové sily. Od prvej chvíle sme boli na jednej vlnovej dĺžke☺. Rada som Vás všetky spoznala a verím, že to nebolo naše posledné stretnutie. Všetko dobré Vám želám. ☺

Ďakujeme, že sme mohli stráviť pár dní v tejto útulnej, krásnej a čistej chatke pri potôčiku, čo ocenili najmä deti.Strávili sme tu nádherné chvíle plné pokoja a radosti.Ďakujeme.

Haršányovci 27.08.2016

Chatka v super stave,vsetunko vonave a ciste,pekne vybavenie vnutri aj vonku .Prijemne a kludne okolie,boli sme velmi spokojni.Majitelka,pani Monika,je velmi prijemna a ustretova.Jednoznacne odporucame a dakujeme za vsetko.

Lucka 06.08.2016

Reakcia majiteľa ubytovania: Bolo nám potešením hostiť takých milých ľudí. Ďakujeme za návštevu.

Boli sme ubytovani 8/2015, bolo nas 6 osob, chata vyborna, cista, pekne a tiché prostredie, vhodne aj pre deti, prijemná a ochotná majitelka, odporúcame!!!

Rasto, NITRA 08.08.2015

Odosielam...

Odosielam...

0

Aktovka

Pomocou aktovky môžete:
- vytvoriť svoj zoznam objektov
- poslať hromadnú rezerváciu
- vytlačiť zoznam
- poslať zoznam niekomu e-mailom
TOPlist