Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie

3514 ubytovaní
Rozbaliť vyhľadávací box

Chata ZDENKA

kniha návštev (strana 1 / 1)

Čistota
Komfort
Poloha
Vybavenie
Personál
Pomer cena/kvalita
Celková spokojnosť

Na chatu Zdenka jezdíme opakovaně již několik let, vždy jsme byli spokojení. Úžasné prostředí, chata dobře vybavená - oceňuji myčku, pánové pak retro hrací automat :), výborná dohoda s majiteli. Určitě doporučuji, pokud chcete komfortně strávit dovolenou v panensky čisté přírodě.

Hana K. 09.07.2018

S chatou Zdenka sme boli veľmi spokojní. Chata je pekne zariadená, zrekonštruovaná.Je tam všetko potrebné na varenie. V okolí je krásne prostredie a aj príroda. Majiteľ je veľmi milý a ochotný vo všetkom pomôcť. Chatu navštívili priatelia v letnom období kedy sa dalo vonku grilovať a taktiež boli veľmi spokojní. My sme boli na chate na Silvestra a bolo tam skvele. Určite odporúčam.

Andrea 06.01.2015

Minulý rok sme boli na dovolenke v Chaste Zdenka boli sme veĺmi spokojní s ochotou majiteľa a pracovníkov Prostredie prekrásne, počasie pekné.Preto sme i toho roku vybrali areál Zdenka.Tešíme sa.

Mgr.anna herianova 28.05.2013

Odosielam...

Odosielam...

0

Aktovka

Pomocou aktovky môžete:
- vytvoriť svoj zoznam objektov
- poslať hromadnú rezerváciu
- vytlačiť zoznam
- poslať zoznam niekomu e-mailom
TOPlist