This website uses cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. You consent to our cookies if you continue to use this website. More info

Guestbook

Chatka s dobrou polohou, v tesnej blízkosti Aquaparku, ale aj blizko k hlavnym atrakciam Liptova, priestranna, cista, dobra vybava kuchyne. Bolo super.
DATE: 5. November 2017 22:31
Boli sme ubytovaní celý týždeň v Chatke 109. Chodili sme na výlety, na hory a relaxovali deťmi v aqaparku Tatralandia. V areáli ubytovania sú rôzne preliezky pre deti, pieskoviská, trampolína, zvieratká ai.
Maximálna spokojnosť s ubytovaním, super vybavená chatka, komplet zariadená kuchynka chatky. Určite plánujeme prísť v lete, deti sa už teraz tešia :-)
DATE: 4. November 2017 23:34
Krásna chata, v krásnom prostredí, veľmi vhodná pre výlety s deťmi. Vonku, na pekne upravenom dvore nie je problém vypustiť decká bez obáv. Chata naozaj vkusne zariadená a rekonštruovaná. Okolitá príroda je vhodná na prechádzky, turistiku a hubárčenie. Domácí sú veselí a priateľskí, veľmi dobre sme sa tam cítili, radi sa vrátime.
DATE: 2. November 2017 23:09
Chata Zuzanka ma vybornu polohu, prvy domcek v lese. Krasne a funkcne zariadene s prijemnou atmosferou. Okolie uzasne, v srdci nasich hor:)Jednanie s majitelom na 1 s ***. Radi opat prideme. Zdravia Cervenkovci.
DATE: 1. November 2017 18:18
Najkrajšia chata na akej som kedy bola, kompletné vybavenie, perfektný kotlík - skúšali sme v auguste na guľášik a v októbri na kapustnicu. Krásne prostredie, krásne dekorácie - nie je to vôbec preplácané ako býva inde, oceňujem že tam nie sú žiadne mŕtve zvieratá po stenách. Pohodlné spanie, super že sú dve kúpelne s WC. Stačí doniesť dobrú partiu a človeku tam naozaj nič nechýba :) Vo februári ideme znova ... tým je myslím jasne povedané ako dobre nám tam je.
DATE: 30. October 2017 19:09
Děkujem za pěkné a levné ubytování,ochotu majitele a dobrý pocit že tu jsme opravdu vítáni.Určitě se vrátíme nebo doporučíme známým.Mimo jiné dobrá strategická poloha na výlety.S pozdravem Smětákovi z Havířova
DATE: 23. October 2017 12:52
pani eva wspaniała kobieta pełna ciepła i uśmiechu,kwatera super czyściutko,milutko jak w domu,gorąco polecam;zbigniew pażdziernik 2017
DATE: 15. October 2017 10:37
Super chata, účelovo a veľmi vkusne zariadená, všetko bolo čisté, praktické a výborne vybavené. Nič nám nechýbalo.Veľmi sme si užili pobyt v Chate Zuzanka a ďakujeme majiteľovi za možnosť prežiť pekný čas v chate.
Okolie a krása prírody našich hôr nám k celkovému pobytu v chate dodala energiu na dlhší čas. Odporúčam každému. Pozdravuje banda turistov z Bratislavy a z Prahy
DATE: 13. October 2017 15:40
Vikend na tejto chate bol fantasticky. Chata dokonale vybavena, krasna, vsade cistucko, mozem len odporucat, tak isto komunikácia s majitelom vyborna, promtne jednanie. Priroda a okolie nadherne. Urcite sa este vratime.. 1***** ..pozdravuju Bakovci a spol.
DATE: 11. October 2017 12:35
Děkujeme za krásné,čisté a příjemné ubytování.Moc jsme si to u vás užili.Byl to krásný prodloužený víkend.S pozdravem rodina Kaněrová,Pivokonská a Bergrová.
DATE: 4. October 2017 10:32
Owners reaction:: Ďakujem, ja som zas spoznala veľmi príjemných ľudí, dovidenia!
návštevníci z Blanska,Boskovic,Brna a Rájce :
Accommodation - Apartment KATARÍNA - Liptov - Važec
27.9.-1.10.2017
Děkujeme za velmi krásny pobyt.Počasí nám vyšlo a my si tak pěkne odpočinuli.Tešíme se na další pobyt.
DATE: 3. October 2017 20:47
Musim sa podelit svami mili priatelia o velmi dobre prežitu dovolenku s milimi domacimi ktory sa velmi dobre o nas postarali .Je to tam užasne citila som sa ako za mlada u starkej.
DATE: 23. September 2017 19:05

zzzzz...

Find accommodation

RESET
Searching 324 objects
3364 accommodations

Hľadáte ubytovanie a nemáte čas vyberať si z našej ponuky?

Pridajte svoju požiadavku a majitelia ubytovaní, ktorí budú mať voľné kapacity, vás so svojou výhodnou ponukou oslovia.

meno: pobyt od:
e-mail: pobyt do:
telefón: počet osôb:   z toho detí:
text: Napíšte aké ubytovanie hľadáte a kde ho hľadáte (lokalitu).
 

123ubytovanie.sk on Twitter.com

Get the latest news and updates. Follow us on Twitter.

23.12.2016 13:47 Veselé Vianoce! Veselé Vánoce! Merry Christmas! Frohe Weihnachten! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!… >>

18.2.2016 19:22 Accommodation for families with children: >>

18.2.2016 19:20 Easter in Slovakia ... Ostern in der Slowakei ... Wielkanoc na Słowacji ... Velikonoce na Slovensku >>

18.2.2016 19:20 Accommodation and holiday in Slovakia. Find and book your accommodation with us! >>

2.1.2016 10:13 Happy New Year 2016! Frohes neues Jahr 2016! Szczęśliwego Nowego Roku 2016! >>

Follow us on Twitter

WE DO NOT PROVIDE RESERVATION OF ACCOMMODATION

In case you are interested in one of the accommodation facilities, please fill out directly on our website the reservation form, which is marked by an icon Online reservation of the respective accommodation facility or contact the owner of the accommodation facility by phone. You pay to the owner of the accommodation facility directly without any other charges.
0

Briefcase

With briefcase you can:
- create selection of objects
- send a group reservation
- print the list with contacts
- send list to someone by e-mail
TOPlist