FOTOGRAFIE – základ vašej prezentácie na internete

Fotografia predáva vaše ubytovanie

Fotografia je prostriedok, ktorý vás na internete najvýraznejšie prezentuje. Je to váš najlepší agent – predajca. Čím kvalitnejšie fotografie, tým vyššia pravdepodobnosť rezervácie ubytovania.

Vyskúšajte silu fotografií

Väčšina ľudí hľadajúcich ubytovanie sa rozhoduje práve na základe fotografií ubytovania, preto si dajte záležať na ich výbere a usporiadaní.

Klient hľadajúci ubytovanie chce vedieť, kde a ako bude počas dovolenky bývať. Práve fotografie najčastejšie rozhodujú o tom, či rezervácia ubytovania pôjde vám alebo inému ubytovaniu v susedstve, ktoré má lepšie, kvalitnejšie fotky.

Ako usporiadať fotografie?

Ak máte na webstránke možnosť usporiadať fotografie do zložiek, tak si vytvorte zložky ako napr.: Exteriér, Záhrada, Apartmán č. 1, Izby na poschodí, Spoločenská miestnosť, Reštaurácia, Wellness centrum, Parkovisko, Atrakcie v okolí…
Ak zložky nemáte, usporiadajte si fotografie podľa dôležitosti. Tie najlepšie a najkrajšie fotografie, to čo chcete najskôr ukázať dajte ako prvé, potom pridajte ostatné fotografie.

Profesionálny fotograf alebo svojpomocne?

Nemusíte mať doma najmodernejšiu techniku pre profesionálneho fotografa za cenu, pri ktorej sa vám hlava zakrúti. Môžete si dať zhotoviť fotky profesionálnym fotografom. Ak svoje podnikanie v oblasti ubytovacích služieb len rozbiehate a nemôžete si dovoliť na začiatku investovať do profesionálneho fotografa, postačí aj váš terajší digitálny fotoaparát, s ktorým môžete urobiť pekné prezentačné fotografie, ktoré zaujmú. Odporúčame však na webstránku, aj na ubytovacie portály umiestniť fotografie nafotené profesionálnym fotografom.

Majte vždy aktuálne fotky

Prezentujte na svojej webstránke, aj na ubytovacích portáloch vždy svoje aktuálne fotografie vášho objektu. Toto vám pomôže získať viac objednávok ubytovania, pretože fotografie sú hlavným predajným nástrojom vášho ubytovania.
Máte nové fotografie uložené vo vašom počítači a nemali ste čas dať ich na web?
Čo najskôr tak urobte. Nahrajte nové fotky na vašu webstránku, aj na všetky portály, kde sa prezentujete.
Fotografie vo vašom počítači NIKTO nevidí, fotografie na webe vidia VŠETCI.

Fotografie nafotené svojpomocne si môžete pozrieť v tejto galérii.
Fotografie nafotené profesionálnym fotografom si môžete pozrieť v tejto galérii.

Aké fotografie máte nafotené vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *