This website uses cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. You consent to our cookies if you continue to use this website.
More info
Vrele doporucujeme toto ubytovani v nadhernem prostredi Slovenskeho raje. Chatku jsme si pronajmuli na doporuceni zname a byli jsme nadseni! Urcite se zde znovu vratime. Jako nejvetsi vyhody vidime:
- nadherne prostredi,
- chatka je plne vybavena vcetne nadobi, socilniho zarizeni..,
- majitele jsou velice vstricni a prijemni,
- idealni ubytovani pro rodiny s detmi - soukromi,
- cena za ubytovani prijatelna,
- vsude je to relativne blizko a na tury jsme mohli vyrazet pesky,
- u chaty je hriste a moznost grilovani,
- chata je u lesa...
Jeste jednou moc dekujeme a tesime se na dalsi setkani.
Pavel Biskup, Poruba na Morave
Pavel Biskup2016.08.02.
Chata sa nachádza v nádhernom prostredí 3 min. od priehrady Palcmanská Maša. Je krásna a priamo pod lesom. Má veľký pozemok a na ňom krásne ihrisko pre deti s kolotočom, šmykľavkami, hojdačkami, indiánskym stanom a ohniskom. Na túto chatu chodím už cez 35 rokov a to vraví samo za seba.Radi sa sem s rodinou vraciame. Dá sa povedať, že je to už náš každoročný rituál, bez ktorého sa nezaobídeme. To, že sa sem vraciame majú na svedomí aj úžasní majitelia na ktorých nedám dopustiť. Kto sem raz príde, tak príde znova. Je to raj na Slovensku ale nie preto že je v Slovenskom raji.Je tu všetko čo len srdce chce.Svoje si tu nájdu rybári,hubári,turisti,rekreanti ktorí hľadajú pokoj.Nájdu si tu svoje aj obdivovatelia ktorí majú radi hrady,zámky,kaštiele a jaskyne.Všetko je tu po okolí do pár km. Ťažko sa z chaty odchádza a o to viac sa sem tešíme. Chatu a okolie odporúča všetkým rodina Garadyová z Bratislavy
Róbert Garady s rodinou2015.09.04.
Skvelé ubytovanie,v zime dobrá dostupnosť k lyžiarskym strediskám ,v lete ideálne aj pre rodiny s deťmi-detské ihrisko,prekrásne prostredie v Slov.raji.Veľmi vhodné hlavne pre väčšie rodiny alebo partiu priateľov.Dobrá kvalita za dobrú cenu.Doporučujem.
Segítségével aktatáskák, akkor:
- Készítsen saját objektumok listája
- Tömeges küldésére foglalás
- A listát kinyomtatni
- Küldj egy listát, hogy valaki e-mailben