A Flóra apartmanház mindössze 100 méterre található a Thermal Corvinus Veľký Meder termálfürdőtől. Teljesen felszerelt apartmanok.
Apartmánový dom Flóra
Letná 5, 932 01 Veľký Meder
mutasd meg a tel. szám
GPS: 47° 50' 42.5'' N / 17° 45' 50.5'' E (Találd meg a térképen)
Férőhely: 26 ember (min. 2 személy)
Árlap: -tól 12 € személyek / éjjel
Info
Több
Kevésbé
• Férőhely: 26 ember (rögzített ágyak: 24, pótágyak: 2)
• Az objektum szezonális használata: egész évben
• az objektum helye: A medence közelében, a rekreációs területen, Az aquapark közelében
• Szállás alkalmas: csoportok, gyermekes családok, időseknek, kerékpárosok, motorosoknak, szállás párok
• egy tárgy használatának lehetőségei: pihenés, relax, úszás / aquapark
• Mobil jel (GSM): 4ka, O2, Orange, Telekom
Távolság a tárgytól
Bolt: 400 Étterem: 500 m
Szobák felszereltsége
TV
TV
rádió
konyhasarok
gyorsforraló
mikrohullám
hűtőszekrény
fürdőszoba
Internet
Objektum felszereltsége
TV
TV-SAT
Konyha a kertben
fürdőszoba
WC
gyermekes családok
szállás párok
nemdohányzó
ingyenes parkolás
őrzött parkoló
háziállat bevihető nem
wifi internet
grillező
játszószoba a gyermekek számára
úszás / aquapark
játszótér
terasszal
kerti lugas
Leírás
Több
Kevésbé
A Flóra apartmanház Nagymegyeren található, mindössze száz méterre a Thermalpark Corvinus termálfürdő bejáratától, így ideális választás a vízparti kikapcsolódáshoz. Ez a csendes és tiszta épület hat tágas apartmant kínál, amelyeket általában négy fő részére terveztek, de szükség esetén két- vagy háromágyas apartmanként is használhat. A felszereltséget modern bútorok, légkondicionáló, színes TV, riasztó, gyors Wi-Fi és egy teljesen felszerelt konyhasarok egészíti ki mikrohullámú sütővel, dupla főzőlappal, hűtőszekrénnyel, kávéfőzővel és vízforralóval.
Minden apartmanhoz saját fürdőszoba tartozik zuhanyzóval, WC-vel és mosdóval, míg a terasz kültéri ülőhelyekkel kellemes helyet biztosít a kikapcsolódásra egy termálfürdőben vagy grillezés közben eltöltött nap után. A ház területén grillezővel ellátott pavilon található, a gyerekek a trambulinon és a hintákon szórakozhatnak, míg a felnőttek értékelni fogják az udvaron való ülő- és grillezési lehetőséget.
A parkolás közvetlenül az épület előtt, egy bekerített és részben őrzött, hat férőhelyes parkolóban biztosított. Az épület nemdohányzó, és háziállatok nem megengedettek. Az apartmanházba a főszezonon kívül is be lehet lépni - a működés egész évben működik, és a minimális tartózkodási idő az évszaktól függően változik.
Az épület befogadóképessége összesen 24 fő fix ágyakon, további 12 pótágy lehetőségével, ami lehetővé teszi több különálló csoport egyidejű elszállásolását.
A vendégek kedvezményes chipes karkötőket is kapnak a Thermalpark Corvinus egész napos belépésére.
Az apartmanház elhelyezkedése valóban stratégiai - mindössze néhány lépésre a termálfürdő komplexumtól, éttermek, üzletek, teniszpálya, szauna, valamint horgászati és kerékpározási lehetőség közelében. A környezet változatos kombinációját kínálja az aktív pihenésnek és a kikapcsolódásnak, így a Flóra apartmanház népszerű választás családok, párok és baráti társaságok számára.
Helység
Kevésbé
Árlap
Több
Kevésbé
min. éjszakák száma: 2
min. éjszakák száma: 2
min. éjszakák száma: 2
min. éjszakák száma: 2
min. éjszakák száma: 2
min. éjszakák száma: 2
min. éjszakák száma: 2
min. éjszakák száma: 2
Felárak
Check-in / Check-out
Check-in ettől: 12:00 óraCheck-out eddig: 10:00 óra
Árlista letöltése
Étkezés
Több
Kevésbé
Egy közeli étterem, Konyha a kertben
Aktivitás
Több
Kevésbé
• fedett uszoda, futballpálya, gyógyfürdő, halászat, játszótér, Képtár, kerékpározás, kerékpárút, lovaglás, Más természeti látványosságok, masszázs, múzeum, Nyári uszoda, szauna, termálmedence, természetes medence, turistavonat, úszás / aquapark, Városnézés hajókirándulásokon, wellness, ZOO
Szállás vélemények 0
Több
Kevésbé