This website uses cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. You consent to our cookies if you continue to use this website. More info

3460 ubytovaní
Bontsa ki a keresőmezőt

Apartman KATARÍNA

vendégkönyv (oldal 2 / 6)

Tartózkodás minősítés: (Tartózkodás dátuma: 24.2.2018)

Tisztaság
Kényelem
Elhelyezkedés
Felszerelés
Személyzet
Ár/minőség arány
Összesített elégedettség

Four time in the apartments. Thank you very much! From Lithuania

Egidijus 2018.03.01.

27.9.-1.10.2017 Děkujeme za velmi krásny pobyt.Počasí nám vyšlo a my si tak pěkne odpočinuli.Tešíme se na další pobyt.

Návštevníci z Blanska,Boskovic,Brna a Rájce 2017.10.03.

Ďakujeme za príjemný a útulný pobyt, cítili sme sa výborne,ako doma. Nič nie je lepšie, ako vrátiť sa po celodennom pobyte v horách do teplučkého a čistučkého ubytovania. Ďakujeme aj pani domácej, za príjemný prístup a ochotu.

Lenka a Tomáš Hriňová 2017.09.17.

Ubytování bylo moc hezké, čisté a útulné. Nic nám zkrátka nechybělo. Cítili jsme se jako doma. Lokalita je také ideální pro dojezd k horám.

Blokeš 2017.09.05.

Ďakujeme za pekné ,útulné a čisté ubytovanie.Cítili sme sa tu fajn.

Svatová 2017.08.29.

Ďakujeme za krásny pobyt. Je tu veľmi pekne, čisté a útulné. Môžeme len doporučiť.

Vašákovi 2017.08.09.

Ďakujeme za útulné ubytovanie počas FFV 2017 vo vašom penzióne vo Važci: čisto, útulne, veľký interiér, pekné prostredie a posedenie aj vonku na terase. Výhodou je aj možnosť parkovania v uzavretom dvore. Ďakujeme ochotnej pani majiteľke!

Anna 2017.07.02.

Dobrý den byli jsme ubytováni v tomto penzionu a vše bylo perfektní čisto a ve všem nám majitelé vyšli vstříc ,mohu jen doporučit a těšíme se až k vám znova přijedeme. Děkujeme za příjemný pobyt s pozdravem Kuklovi.

Peter 2017.03.10.

Dakujeme za skvele ubytovanie. Velmi prijemne a rodinne byvanie.izba pekna a cista tak isto ako aj kupelna a kuchynka.dokonca aj psik a macky su priatelske a privitali nas s radostou.verim,ze to nebola nasa posledna navsteva.tesime sa na navrat do tohto krasneho prostredia.

Rodina Minksova,Hanzlikova 2016.09.15.

Radi by sme aj touto cestou poďakovali majiteľom Apartmánu KATARÍNA vo Važci. Boli sme veľmi spokojní. S ubytovaním (vybavenie kuchyne/izby/kúpeľne,...), čistota nie len v interiéri ale aj exteriéri, ... Milým, srdečným a ochotným majiteľom prajeme minimálne takých spokojných hostí, akými sme boli my. Veľmi radi sa vrátime a určite Vás budeme odporúčať nie len našim známym. :)

Rodina BENKOVA 2016.05.01.

Elküldés...

Elküldés...

0

Aktatáskák

Segítségével aktatáskák, akkor:
- Készítsen saját objektumok listája
- Tömeges küldésére foglalás
- A listát kinyomtatni
- Küldj egy listát, hogy valaki e-mailben
TOPlist