This website uses cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. You consent to our cookies if you continue to use this website. More info

3437 ubytovaní
Bontsa ki a keresőmezőt

Hétvégi ház POD KĽAKOM

vendégkönyv (oldal 1 / 1)

Tisztaság
Kényelem
Elhelyezkedés
Felszerelés
Személyzet
Ár/minőség arány
Összesített elégedettség

Pekná chata, vybavenie tam bolo všetko, čo sme potrebovali. Posedenie a grilovanie v altánku nemalo chybu. Chata je dobre vybavená aj pre deti. Táto chata je super na oddych. Veľmi sa nám páčilo miesto, kde je chata postavená. Úžasný výhľad na okolie, všade stromy, les... V zime, keď napadne sneh, to tu musí vyzerať ako v rozprávke. Chatu Pod Kľakom, aj celý pobyt hodnotíme veľmi pozitívne.

Ján 2019.09.15.

Tartózkodás minősítés: (Tartózkodás dátuma: 22.6.2019)

Tisztaság
Kényelem
Elhelyezkedés
Felszerelés
Személyzet
Ár/minőség arány
Összesített elégedettség

Super chata v krásném prostředí na samotě, ticho, les, turistika, výlety. Příjemný pan majitel. Doporučuji za všechny.

Milada 2019.07.01.

Tisztaság
Kényelem
Elhelyezkedés
Felszerelés
Személyzet
Ár/minőség arány
Összesített elégedettség

Dobre vybavena chata. Velmi sa nam tu pacilo. pekne prostredie, aj okolie. Jednanie s majitelom hodnotime tiez velmi pozitivne.

Mária 2018.02.11.

Vianoce stravene na chate s rodinou.Prijem e prostredie,super vybavenie chaty a ustretovy majitel.uplna spokojnost,urcite odporucam☺☺

Jana Galikova 2018.01.01.

Chata výborne vybavená aj pre deti,prostredie krásne, ticho, samota, turistika. Blízko na príjemné výlety, napr. Cicmany, Rajecke Teplice. Určite odporúčam.

Lydia 2016.11.01.

Na chate sme strávili naozaj krásny víkend , veľmi ústretový majiteľ , všetko nad očakávanie a po kritickom nočnom búrkovom zážitku , prekážky v ceste pri odchode reagoval pohotovo s maximálnou ochotou . Nielen za zážitky v úžasnej prírode ale aj spokojnosť a nádherné spomienky s tejto chaty ešte raz Ďakujeme a želáme nech sa darí zaslúžite si . rodina Varadínková

Ingrid Varadínková 2016.07.03.

Perfektná chata, úžasné prostredie, príjemní a ústretoví majitelia, skvelá dovolenka. Nemáme jedinú výhradu. Vrelo odporúčame.

Villemovci Melisekovci Valasekovci 2014.08.11.

Na chate a v jej okolí sme so vzácnou návštevou z Kanady strávili obdobie thotoročnej Veľkej noci (r.2014). Všetko bolo neskutočne SUPER: ústretové a pohodové jednanie majiteľa, nádherné prostredie relatívne nedotknutej prírody,dostupnosť autom až k chate,ticho a samota v horách, dokonalé vybavenie chaty, jej veľmi vkusné zariadenie v poľovníckom štýle. Nenašiel som jediné slabé miesto a to som podobných chát navštívil už neúrekom. Vrelo odporúčam (hoci si možno robím medvediu službu, lebo poradovník na chatu je už teraz beznádejne "zahltený")

Ján Dulla 2014.06.04.

Perfektný pobyt - výborná chata, krásne prostredie, ústretoví, ochotní a milí majitelia. Nabudúce prídeme min. na dva týždne. Odporúčame.

GilianovciSvitkovciBártovci 2013.08.18.

Elküldés...

Elküldés...

0

Aktatáskák

Segítségével aktatáskák, akkor:
- Készítsen saját objektumok listája
- Tömeges küldésére foglalás
- A listát kinyomtatni
- Küldj egy listát, hogy valaki e-mailben
TOPlist