This website uses cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. You consent to our cookies if you continue to use this website. More info

3516 ubytovaní
Bontsa ki a keresőmezőt

Villa GLORIA

vendégkönyv (oldal 1 / 1)

Veľmi pekne zariadená a moderná Vila. Snáď najkrajšia na celých Donovaloch. Bývali sme hneď blízko pri lyžiarskej zjazdovke, bolo o nás postarané ako o kráľov. Nádhera. Dávam 5 bodov z piatich.

Boris Hrádek 2015.06.23.

Ak by som mal niekomu odporučiť lyžovanie na slovensku za primeranú cenu slovenským zárobkom, určite by to boli donovaly. Ak by to malo byť ubytovanie, určite Villa Gloria - za zaplatené peniaze sa Vám dostane nadštandard.

Bajza60 2014.01.02.

Nie je nič lepšie ako si z chuti zalyžovať. Chceli sme tu stráviť aj záver roka ale už bolo plno. Budúci rok zajednávame silvester už na jar :)

Majko 2013.12.30.

Paráda, nečakala som, že na Slovensku sa dá zohnať tak skvelé ubytovanie za tak priaznivú cenu pre našu rodinnú peňaženku. Do sýtosti sme si zalyžovali, deti sa vybláznili na modernom detskom ihrisku. Domov sa vraciame plný zážitkov, zrelaxovaní a už teraz sa teším na ďalší rok. Určite sa vidíme!

Michaela K. 2013.12.28.

Najlepšie je vyskúšať na vlastnej koži. Boli sme tu už druhýkrát a zamilovali sme si to. Krásna príroda, upravené svahy, pohodlný hotel za primeranú cenu. Všetko čo sme potrebovali sme dostali, takže na Villu Gloriu sa nedá nešetriť chválou.

Jarka 2013.12.26.

Jedným slovom nádhera. Dostal som sa sem na základe odporúčaní známych. Z počiatku som si nebol istý, či práve takéto ubytovanie je niečo, čo hľadám. Ale teraz z odstupom času môžem povedať, že Villa Gloria bola jedna z najkrajších ubytovní v akých sme s našou rodinou bývali. Je nová, za prijateľnú cenu a vhodná pre lyžiarov s rodinami. Naozaj odporúčam.

Karol 2013.12.22.

Chata Jana nás očarila natoľko, že sme sa rozhodli, že tam pôjdeme aj o rok. Deti si pochvaľovali krásne prostredie a nám veľmi vyhovovalo to, že sme mali blízko lanovku. Taktiež by som rada pozdravila skvelý personál!

Peter Konrad 2013.02.13.

Elküldés...

Elküldés...

0

Aktatáskák

Segítségével aktatáskák, akkor:
- Készítsen saját objektumok listája
- Tömeges küldésére foglalás
- A listát kinyomtatni
- Küldj egy listát, hogy valaki e-mailben
TOPlist